English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartments RESPECT

Vítkovice


Apartments RESPECT
Single Image 

Popis:

Apartment 22 - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH se nachází  10 minut jízdy od lyžařského vleku Horní Domky.  

Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších nabízí plně vybavené ubytovací jednotky s vlastním stravováním  a lyžárnou.  Soukromé, bezplatné parkoviště je k dispozici v blízkosti ubytování. Apartmány ve Vítkovicích mají také balkon, dobře vybavený kuchyňský kout a satelitní TV. WI-FI zdarma je samozřejmostí.

KK Apartment -  ROKYTNICE NAD JIZEROU
Apartmán 2+kk se nachází v horské lokalitě města Rokytnice nad Jizerou a je po kompletní a vkusné rekonstrukci, která proběhla v létě 2016. Apartmán se nachází přímo na dolním náměstí Rokytnice nad Jizerou, má vlastní terasu a krásný výhled na město a okolí. Objekt ma skvělou polohu a vše je v pěší dostupnosti. Autobusová zastávka je před objektem, možnost dopravy MHD po celé Rokytnici a terminálu lanovky na Lysou horu.  

Apartman Bellevue - BENECKO

Bellevue se nachází v Krkonoších, ve výšce 850 m n.m., leží Vzdušné lázně – obec Benecko. Apartmánový dům Bellevue se nachází přímo na začátku běžeckých tratí a 10 min. od tratí sjezdových.

 

Umístění:

Apartment 22 - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH

Obec Vítkovice v Krkonoších leží v Libereckém kraji, v průměrné nadmořské výšce 733 - 865 m.n.m. Vzhledem ke své poloze jsou Vítkovice ideálním výchozím bodem pro pěší a cykloturistiku. Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky, Zlaté návrší, jsou dostupná jak na kole tak pěšky. Apartmány se nacházejí hned naproti sjezdovce skiareálu Aldrov.

KK Apartment -  ROKYTNICE NAD JIZEROU

Apartmán se nachází přímo na dolním náměstí Rokytnice nad Jizerou, má vlastní terasu a krásný výhled na město a okolí. Objekt ma skvělou polohu a vše je v pěší dostupnosti. Autobusová zastávka je před objektem, možnost dopravy MHD po celé Rokytnici a terminálu lanovky na Lysou horu.

Apartman Bellevue - BENECKO
Restaurace, směnárny, informační středisko – zajišťování výletů, pošta, prádelna, lyžařské školy,půjčovny lyží, kol a koloběžek. Autobus, taxi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz