English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Vítkovice > Wellness hotel Idol ***

Wellness Hotel Idol ***

Vítkovice


Wellness Hotel Idol ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness hotel IDOL se nachází v Krkonoších nedaleko Špindlerova Mlýna. K dipozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje, a také rodinné apartmány. Jak už název napovídá, tak je tu pro vás připravena široká škála wellness služeb od masáží až po infra saunu. Odpočinek najdete i za branami hotelu. Malebná příroda láká k procházkám i delším výletům. Krkonošský národní park vám umožní vidět jedinečnou faunu i flóru. Po celý rok zde naleznete mnoho aktivit k trávení volného času.

Umístění:

V samotném hotelu můžete dopřát wellness služby. Relaxovat můžete při masážích, v infra sauně nebo při solné inhalaci. Okolní krajina vybízí k výletům. Vydat se můžete pěšky i na kole po značených stezkách, které vás vždy dovedou na zajímavé místo v unikátní přírodě Krkonošského národního parku a jeho bezprostředního okolí.

V zimě ožívají okolní lyžařské areály, které mohou nabídnout množství sjezdových tratí různých délek a obtížností. Na své si přijdou zkušení lyžaři i úplní začátečníci, kteří jistě ocení i možnosti místních lyžařských a snowboardových škol. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány desítky kilometrů běžkařských tras, po kterých se můžete dostat až do Poslka.

Ubytování:

Ubytovat se můžete v 16 pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje, rodinné a dvou ložnicové apartmá. Všechny pokoje disponují vlastní sociálním zařízením se sprchou.

Stravování:

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel i nápojů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz