English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Vysoké nad Jizerou > Apartmán Stará Škola

Apartmán Stará Škola

Vysoké nad Jizerou


Apartmán Stará Škola
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:APARTMÁN STARÁ ŠKOLA - se nachází na hranicích Krkonoš a Jizerských hor v klidné horské vesničce Horní Tříč, poskytující výborné podmínky pro letní i zimní rekreaci.

Apartmány byly zrekonstruovány ze staré školy na moderní ubytovací zařizení s dvěma luxusními a třemi nadstandardními apartmány, dále je zde jeden hotelový pokoj. Budova nabízí společenskou místnost s barem a posezení ve sklepní vinárně. Parkoviště pro hosty je přímo u apartmánu. K dispozici je také lyžárna a uzamykatelná místnost na kola.

Umístění:Okolí nabízí širokou škálu celoročních aktivit a výletů. V letním období vhodné pro pěší a cyklistické výlety, v zimě ideální pro běžecké a sjezdové lyžování. V okolí je možné provozovat celoroční aktivity - plavání, bowling, tenis, golf, squash a další. Nedaleko apartmánu se nachází lyžařské areály Vysoké nad Jizerou.
Ubytování:Vstup do apartmánů má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby.Do apartmánu se vstupuje předsíní s vestavnou skříní, věšákem, kde je možné si odložit obuv.Dále je velká obytná místnost s vybavenou kuchyňskou linkou. Zajímavým prvkem je masivní jídelní stůl s židlemi, v druhé polovině je rozkládací sedací souprava, konferenční stolek a komoda na TV SAT.

U každého apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, jedna s manželským dvojlůžkem a nočními stolky, druhá ložnice s dvěma samostatnými lůžky a také nočními stolky. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchovým boxem a WC. Vytápění a ohřev užitkové vody je možno samostatně regulovat pro každý apartmán a pokoj samostatně dle potřeb hostů. Používaní internetu ve všech místnostech bez omezení.

Stravování:Možnost stravování v Penzionu Espirit, vzdáleném 400m od apartmánů© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz