English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Zlatá Olešnice > Chalupa ve Zlaté Olešnici

Chalupa ve Zlaté Olešnici

Zlatá Olešnice


Chalupa ve Zlaté Olešnici
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa nabízí ubytování pro 15 osob s možností 2 přistýlek. K dispozici je vybavená kuchyně (elektrický sporák, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar) s posezením, obytná ložnice se 2 lůžky, ložnice se čtyřmi lůžky a dvěmi přistýlkami, koupelna s vanou, sprchou a sprchovým koutem, 2x samostatné WC, otevřená veranda, topení na tuhá paliva, volné prostranství, bazén průměr 3,6m, ohniště s posezením.

Umístění:

Nejbližší možnost koupání v bazéně (s průměrem 3,6 m) u objektu, koupaliště v obci je vzdálené 400 m. Aquapark a zábavné centrum Babylon v Liberci masáže, podvodní hudba a světla, mokrý bar, parní lázně, sauna,posilovna, solárium, dětský lunapark s horolezeckou stěnou a laser game, restaurace). Sportovní areál v Desné 10 km (fotbalové a volejbalové hřiště, půjčovna kol, tenisové kurty). Nejbližší lyžařský vlek je vzdálen 150 m od objektu (Poma 500 m). Lyžařská střediska se všemi lyžařskými službami jsou v blízkém okolí. Paseky n/J, Rejdice, Rokytnice n/J, Harrachov, Příchovice.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz