English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Bohumín > Penzion Carrabbas - Bohumín

Penzion Carrabbas - Bohumín

Bohumín


Penzion Carrabbas - Bohumín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Součástí pokojů v penzionu Carrabbas je TV, lednice, fén a možnost připojení k internetu zdarma. Pro hotelové hosty slouží parkoviště v objektu.

Umístění:

Penzion Carrabbas se nachází blízko hranice s Polskou republikou, je 200 m vzdálen od silničního exitu na dálnici D 47. V blízkosti se také nachází centrum Bohumína. K pěkné procházce slouží rozsáhlý park P.Bezruče se spoustou zeleně, ve kterém najdete tenisový areál, zimní stadion k bruslení ( během léta pak slouží jako sportovní hala pro badminton). V parku je také nově vybudované hobbycentrum pro děti s dopravním hřištěm a v jeho blízkosti aquacentrum se spoustou zábavy. Bohumín a okolí se také pyšní mnoha cyklostezkami, která vás zavedou do přírodních zákoutí města a širokého okolí.

Ubytování:

Penzion Carrabbas nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím ( sprchovací kout a WC ). Pokoj č. 2 má manželskou postel, pokoje č. 1 a 3 mají postele oddělené. Součástí vybavení pokojů je připojení k internetu zdarma, TV, lednice, varná konvice a fén. Pro hotelové hosty je v objektu penzionu Carrabbas možnost parkování zdarma.

Stravování:

Součástí penzionu Carrabbas je útulný restaurant s pizzerií, v létě je možnost využití zahrádky s posezením a obsluhou. Zpříjemněním je pro rodiny s dětma jsou dětské atrakce v zahradě objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz