English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Domek Smetánek

Bruntál


Domek Smetánek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Domek Smetánek se nachází v poklidné části Bruntálu v pohoří Nízký Jeseník. V plně zařízeném domku se zahradou se mohou ubytovat až 4 osoby. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi či setkání přátel.

Umístění:

Samotné město Bruntál skýtá mnoho volnočasových aktivit. Nachází se zde zámek, 3D kino, wellness centrum nebo divadlo. V létě můžete podnikat pěší i cyklistické výlety po okolních kopcích. V zimě jsou zde kilometry sjezdovek různých délek a obtížností. V Bruntále je možnost bruslení na otevřeném kluzišti.

Ubytování:

Jedná se o jednopodlažní domek s kapacitou 4 lůžek. Najdete zde plně zařízenou kuchyň včetně mikrovlnné trouby a lednice. V obývacím pokoji je sedací souprava se satelitní televizí. Využít můžete i stolní hry a fotbálek. Koupelna a WC jsou oddělené, v koupelně se nachází sprchový kout. K dispozici je také zahrada, kde můžete grilovat nebo jen relaxovat.

Stravování:

Je zde možnost vlastního vaření v zařízené kuchyni, která je součástí domku. Potraviny můžete nakoupit v nedalekém obchodě. V okolí se nachází cenově dostupné restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz