English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Bruntál > Hotel Montenegro

Hotel Montenegro

Bruntál


Hotel Montenegro
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:O našem ubytování

Ubytování je zajištěno v plně vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích i apartmánech.

Relaxace

Máme relaxační prostory vybavené infračervenou saunou a hydro-masážní vanu Whirpool. Můžete si také dopřát uvolňující masáže či služby pedikérky.

Sauna: 250 CZK za hodinu Výřivka: 450 CZK za hodinu   Firemní akce a konference

Zajistíme uspořádání Vaší firemní akce:

zařídíme vhodnou výzdobu nabídneme skvělou gastronomii obstaráme kulturní program Společenské akce, svatební hostina nebo narozeninová oslava

Zajistíme místo pro konání společenských akcí, svatebních hostin, narozeninových oslav, nebo jen pro posezení s pár přáteli.


Umístění:

Město Bruntál Vám nabízí nespočet cenných památek např. renesanční zámek z 15.století, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13.století, komplex kostela a kláštera piaristů,centrální hřbitovní kaple sv.Michala z roku 1674 a barokní kostel Panny Marie Pomocné na Uhlířském vrchu z roku 1755 a mnoho další staveb. V blízkém okolí se také nabízí spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžování(seznam horských středisek a lázní,popřípadě autobusové spoje a mapy jsou Vám k dispozici na recepci). Pro kulturní a společenské vyžití v našem městě naleznete např. městské divadlo, kulturní středisko, moderní kino Centrum,výstavní síně v Muzeu či v Galerii V kapli, dále fitcentra, kryté i venkovní koupaliště, solné jeskyně, tenisové kurty či zimní stadion.

Ubytování:

Všechny pokoje i apartmány hotelu jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV, SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a zdarma připojení k internetu WIFI s rychlosti 40 Mb/s.

Kapacita hotelu Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj: 22 Třílůžkový pokoj: 1 Apartmá pro 3 osoby: 2 Apartmá pro 4 osoby: 3 Ostatní Ceny jsou včetně parkovného a včetně DPH. Při pobytu sedm a více nocí sleva 10%. Ceny pro skupiny se stanovují individuálně v závislosti na počtu osob a délce ubytování.

STORNO podmínky z objednaných služeb:

2 dny před nástupem: 50% z ceny méně než 2 dny před nástupem: 100% z ceny

Děkujeme za pochopení

Check in: 12:00, check out: 11:00

Stravování:O naší restauraci

Po celý den nabízíme studená i teplá jídla, včetně pizzy a jiných specialit, výběr nejlepších tuzemských i zahraničních vín a koktejlů.

Nabízíme vhodné prostory pro konání společenských akcí, firemních akcí, svateb a konferencí.

K dispozici až 80 míst.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz