English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Čeladná > Apartmány Lara Wellness

Apartmány Lara Wellness

Čeladná


Apartmány Lara Wellness
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový Apartmánový dům LARA wellness je součástí Beskydského rehabilitačního centra, které se nachází v obci Čeladná  v chráněné krajinné oblasti Beskydy mezi městy  Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm. Toto místo je díky své ideální poloze výchozím bodem pro poznávání Beskyd. Pojem wellness vychází z anglického spojení well-being, tzn. být v souladu sám se sebou a pěstovat kulturu těla a mysli a to vám právě nabízí pobyt v apartmánovém domě Lara, který byl vyhlášen za stavbu roku.

Abychom vám co nejvíce usnadnili plánování dovolené, kromě ubytování u nás najdete také tipy na sportovní vyžití v okolí Čeladné. Stačí si vybrat, o jaké aktivity máte zájem a jak daleko se za nimi chcete vydat. Ihned zjistíte, jaké jsou vaše možnosti a co vše můžete v okolí podniknout.

Umístění:

Beskydy patří mezi nekrásnější česká pohoří. Svou polohou jsou ideální pro letní dovolené, potěší totiž nejen příznivce přírody, lesů a strání, ale nadšené sportovce a všechny ty, kteří milují aktivní pohyb. V zimě můžete v Beskydech navštívit nespočet lyžařských center a své tělo unavit na místních sjezdovkách nebo upravovaných běžeckých tratích, které se proplétají celými Beskydy.

Plánujete-li dovolenou v Beskydech, ideálním výchozím bodem je Čeladná, malebná víska, která se nachází na úpatí beskydských hor. Odtud máte blízko i do toho nejzazšího koutu Beskyd. Ubytování nabízíme v moderně zařízených apartmánech, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak mladé páry, které si chtějí odpočinout od práce a ruchu měst.

Ubytování:

Apartmán je 2+kk s terasou, celková plocha apartmánu 59,9 m2, 2 místnosti, 3 pevná lůžka + rozkládací sedací souprava v obývací kuchyni. 4. poschodí, orientace na západ, která poskytuje nádherný výhled do okolí Beskyd, s plně vybavenou kuchyňskou linkou, bezbariérový. K apartmánu náleží parkovací stání v suterénu domu.

Cena:
1.os /noc 2 090,-
2.os /noc 2 540,-
Přistýlka: 650,-

V ceně ubytování je snídaně a vstup do bazénu.

Stravování:

V apartmánovém domě LARA si můžete pronajmout plně vybavený apartmán, kde je možnost vlastního stravování nebo je možnost zajištění snídaně přímo v přízemí kavárny apartmánového domu LARA, obědy a večeře v nedaleké 30m vzdálené nekuřácké restauraci u Sestřiček.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz