English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Horské Apartmány Góral

Dolní Lomná


Horské Apartmány Góral
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horské apartmány Góral nabízí ubytování na samé hranici největší chráněné krajinné oblasti v České republice - CHKO Beskydy.

V blízkosti se nachází národní přírodní rezervace prales Mionší. Na své si tu přijdou jednotlivci i celé rodiny. Apartmány poskytují perfektní zázemí pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou v krásné beskydské přírodě.

V létě je možné odsud podnikat pěší i cyklistické túry do nitra Těšínských Beskyd. V zimě si zde můžete vybrat z pestré nabídky lyžařských areálů v těsném okolí.

Umístění:

V okolí se nachází mnoho turisticky zajímavých vcholů: Kamenitý (841 m n. m.), Babí vrch (952 m n. m.), Slavíč (965 m n. m.), Skalka (931 m n. m.), Velký Polom (1067m n. m.), Javorový (1031m n. m.), Ostrý (1044 m n. m.), Muřínkův vrch (975 m n. m.). Na své si přijdou také milovníci kultury -  každoročně se v místním venkovním amfiteátru koná Festival na Pomezí - festival folkové a trampské hudby (každý 2. pátek a sobotu v červenci). V Národopisném areálů můžete navštívit vystoupení folklórních souborů z ČR i zahraničí (2. víkend v září) vrámci slavnosti Slezské dny.

V Mostech u Jablukova (ve vzdálenosti pouhých 13 kilometrů od Dolní Lomné)  se nachází nadzemní horská dráha (bobová dráha) s celoročním provozem, lanové centrum (i dětské), lezecké stěny, horské koloběžky, bungee trampolíny (i dětské), dětský zábavný park a Paintball.

 

Ubytování:

K dispozici jsou dva třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Součástí je rovněž obývací místnost s kulečníkem. Využít můžete také hernu stolního tenisu a ruské kuželky. V celém objektu je bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Stravování:

Součástí apartmánu je vlastní vybavená kuchyně (jídelní sestava, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnka, sporák, trouba) a jídelna. Je možné rovněž využít zastřešené venkovní posezení s krbem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz