English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Dolní Moravice > Wellness penzion EVA

Wellness penzion EVA

Dolní Moravice


Wellness penzion EVA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nechte se hýčkat v nově otevřených útulných prostorách Wellness, které je součástí penzionu EVA. Pro  Váš dokonalý odpočinek Vám nabízíme široké spektrum masáží včetně exotických a tradiční procedury.

Můžete zde využít i některé z klasických lázeňských procedur. Můžete relaxovat v bylinné koupeli, nebo si můžete dopřát relaxaci v čokoládových, pivních nebo vinných pěnových koupelích. Klientům je dále k dispozici tradiční finská sauna a whirlpool.

Uděláme vše pro to, abyste si u nás odpočinuli a načerpali nové síly.

 

Umístění:

Wellness penzion EVA se nachází v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v obci Dolní Moravice, v blízkosti nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu. V okolí je mnoho turistických tras a cyklo stezek.

Nedaleko od Wellness penzionu EVA se nachází velmi turisticky oblíbené lázeňské městečko Karlova Studánka a Malá Morávka, která je od Wellness penzionu EVA vzdálena 1,5km jež Vám v její místní části Karlov pod Pradědem, nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období zde máte rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit.

V okolí se také nachází hrad Sovinec, soukromý pivovar Excelent - který umožňuje exkurze do útrob pivovaru. Milovníci procházek mohou navštívit Rešovské vodopády, či vyrazit na Praděd naučnou stezkou Bílá Opava.

Wellness penzion EVA sousedí se dvěmi moderními dynamicky se rozvíjejícími lyžařskými středisky, které disponují 2 čtyřsedačkovými lanovými dráhami, s délkou 1800m. Oba skiareály nabízí 7 sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti o celkové délce 3800m, uspokojující nejen pokročilé lyžaře ale i začátečníky.

Ubytování:

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích typu STANDARD, situovaných v budově Wellness penzionu EVA. K dispozici máme dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, TV/SAT a Wi-Fi připojením. Snídaně i večeře se podávají ve stylovém vinném sklípku.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře se podávají ve stylovém vinném sklípku, jež je součástí Wellness penzionu EVA. V blízkosti Wellness penzionu EVA, je také mnoho restaurací kde si klient může objednat jídlo ala card.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz