English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Frenštát pod Radhoštěm > Liščí mlýn

Liščí mlýn

Frenštát pod Radhoštěm


Liščí mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Možnost ubytování v penzionu nebo v chatkách. Penzion: - 1x 2lůžkový pokoj, 3x 4lůžkový pokoj - 1x 6lůžkový pokoj - všechny s vlastním WC, sprchou a umývadlem, televize a WIFI na každém pokoji, V každém pokoji je skříň, v některých stolek a židle. Každý pokoj má jedno manželské lůžko a jednu (popř.2) patrové postele normální velikosti pro dospělé (90x200cm) Chaty: 10 půlchat, z toho 5 půlchat má 5 lůžek a 5 půlchat má 6 lůžek, každá půlchata má vlastní WC a umyvadlo se studenou vodou, WIFI. Každá půlchata má jedno manželské lůžko a jednu (popř.2) patrové postele normální velikosti pro dospělé (90x200cm) Společné sociální zařízení - sprchy a WC se nachází u chat ve zděné budově - k dispozici není kuchyňka. Možnost stanování bez elektrické přípojky.

Umístění:

Chatová osada a penzion Liščí mlýn se nachází na okraji města Frenštát p. R., ležícího na úbočí známého Radhoště (1129 m.n.m.) Vrchol Radhoště a Pustevny patří mezi nejoblíbenější výletní místa Beskyd. Sedačková lanová dráha je v provozu celoročně a dopravuje turisty z Ráztoky až na Pustevny. Rekreační areál Liščí mlýn, kterým protéká potok „Bystré“, je vzdálen od náměstí 1,5, od Ráztoky 4km. Z Frenštátu p.R. (aquapark) je necelých 10km do Rožnova p.R. (skanzen lidové architektury), 12km do Kopřivnice (Muzeum automobilů), 15km do malebného Štramberka, na hrad Hukvaldy atd.

 

Ubytování:

Možnost ubytování v penzionu nebo v chatkách. Penzion: - 1x 2lůžkový pokoj, 3x 4lůžkový pokoj - 1x 6lůžkový pokoj - všechny s vlastním WC, sprchou a umývadlem, televize a WIFI na každém pokoji,  Chaty: 10 půlchat, z toho 5 půlchat má 5 lůžek a 5 půlchat má 6 lůžek, každá půlchata má vlastní WC a umyvadlo se studenou vodou, WIFI. - společné sociální zařízení u chat ve zděné budově - k dispozici není kuchyňka. Možnost stanování.

Stravování:

V období sezóny (červenec - srpen) snídaně (formou rautu) nebo polopenze (vždy musí být objednaná dopředu) Mimo sezónu: podmínka min. 20 osob, objednané dopředu. Klasický provoz restaurace není.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz