English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Frýdek-Místek > Penzion U Křivého psa

Penzion U Křivého psa

Frýdek-Místek


Penzion U Křivého psa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion v podkrovních prostorách je vybaven replikami dobového nábytku, které se dobře snoubí s nezbytným komfortem. Pokud vyhledáváte pro sebe a své přátele romantické prostředí jste zde na správném místě. Celkem 11 klimatizovaných pokojů nabízí vysokou úroveň ubytování a služeb. I ten nejnáročnější klient si přijde na své. Také Vás zde rádi uvítáme a vynasnažíme se splnit všechna Vaše přání. Penzion U křivého psa nabízí pohodlné ubytování ve Frýdku-Místku. Penzion U křivého psa ve Frýdku-Místku má bohatou historii, své pohostinství nabízel pocestným již před třemi stovkami let. Stylový penzion z roku 1702 ve Frýdku-Místku je vybaven dobových nábytkem. Kapacita sálu je 90 míst a umožňuje pořádání soukromých i firemních akcí, konferencí a kongresů.

Ubytování:

Pokoje jsou vybavené replikami dobového nábytku, televizí se satelitním příjmem a telefonem. Samozřejmostí je minibar a zdarma připojení k internetu. Koupelny ve všech pokojích mají vyhřívanou dlažbu a vysoušeč vlasů. Úroveň vybavení zaručuje vysoký standard ubytování.

Stravování:

Snídaně penzion podává v pracovní dny již od 6:30! Možnost plnohodnotného snídaňového balíčku s sebou. V přízemí barokní budovy se nachází stylová restaurace s 90 místy u stolu. Je proslulá svou tradiční českou kuchyní. O patro výše se nachází sál s původními trámovými stropy z roku 1702 s kapacitou až 100 míst .Umožňuje pořádání různých soukromých i firemních akcí a kongresů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz