English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Frýdlant nad Ostravicí > Penzion Letohrádek

Penzion Letohrádek

Frýdlant nad Ostravicí


Penzion Letohrádek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Letohrádek ve Frýdlantu nad Ostravicí byl zrekonstruován a otevřen v roce 1997 ve stylu architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se v nádherném prostředí ondřejnického masivu Moravskoslezských Beskyd.

Romantická stavba oplývající barevnými vyřezávanými prvky vždy ladila s přilehlou alejí vzrostlých topolů a lip. Již na přelomu 19. a 20. století se stal Letohrádek oblíbeným odpočinkovým místem výletníků směřujících na vrchol Ondřejníku či Lysé hory.

V současné době nabízí areál Letohrádku příjemné prostředí k odpočinku i občerstvení ve všech ročních obdobích. Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, plazmovou televizí se satelitem a bezplatnou wi-fi sítí. Pochutnat si zde můžete na místní i mezinárodní kuchyni či zvěřinových specialitách. Rozsáhlý jídelní lístek skvěle doplňuje široká nabídka ušlechtilých moravských vín z portfolia Gotického sklepa ve Štramberku a čepovaná kvasnicová piva; pivo Valašský vojvoda 12° a pivo Turista 10° z Valašského pivovaru v Kozlovicich. V nabídce je také pivo Radegast 12° z Plzeňského Prazdroje.

V upraveném lesním parku, který je součástí areálu, si můžete zahrát ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, popřípadě posedět u zahradního krbu a jezírka. Pro děti je v oploceném objektu k dispozici pískoviště.

Letohrádek je vhodný i pro rodinné či firemní oslavy, rauty a workshopy. Restaurace s nekuřáckou částí, terasou a altánem pojme najednou čtyřicet hostů.

Ubytování:

Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, plazmovou televizí se satelitem a bezplatnou wi-fi sítí. Celkem nabízí hlavní budova penzionu 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, jeden s vanou a jeden se sprchovým koutem, 1 dvoulůžkový apartmán s oddělenými lůžky a vanou a dva jednolůžkové pokoje se sprchovým koutem. V tzv. Malém Letohrádku (samostatná budova 20m od penziónu) je připraven dvoupodlažní apartmá s manželskou postelí, s krbem a sprchovým koutem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz