English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Rebel House

Frýdlant nad Ostravicí


Rebel House
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování Rebel House **** v soukromí u brány Beskyd. Útulný apartmán se třemi ložnicemi, terasou a rozlehlou zahradou. Kuchyň plně vybavena, kávovar, venkovní posezení, gril k dispozici. Velké venkovní dětské hřiště jako pirátská loď má dvě velké skluzavky, kryté pískoviště a dětský stolek se židlemi. Na zahradě je možnost hraní míčových her - basket. koš, fotbal. branky atd. Můžete si přijít užít relax, když si Vaše děti hrají. Rebel House se nachází na turistické trase na Ondřejník (4,3km), leží přímo pod ním. Na Lysou horu (7,6km) je vidět ze zahrady.

Útulný přízemní apartmán o třech ložnicích na 71 m2 Vás osloví  s promyšlenými vstupy na terasu. Interiér navrhovala designérka a tak je celý apartmán sladěn do nejmenších detailů. Hned u vstupu se rozkládá pohodlná pohovka se stolkem, dále kuchyně s pracovním ostrůvkem před níž je umístěn stůl až pro 6 osob. Ložnice se pro hosty otvírají na základě placených osob. Hlavní ložnice má manželskou postel s nebesy a výhled do zahrady. Koupelna od WC je oddělena a je s vanou a sprchovou zástěnou. Rebel House se nachází na turistické trase na Ondřejník, leží přímo pod ním. Na lysou horu je vidět ze zahrady.

Umístění:

Frýdlant nad Ostravicí centrum - 2 km - 5 min cesta autem
Frýdek - Místek - 12 km - 15 min cesta autem
Ostrava - 30 km - 25 min cesta autem
Lysá hora - 7,6 km - 17 min autem
Ondřejník chata - 4,3 km - 14 min autem

Ubytování:

Kompletně vybavená kuchyně, kávovar Dolge Gusto a několk kapslí. Ložnice jsou tři. první je hlavní s manželskou postelí, TV stolem pro práci, TV a DVD přehrávač je umístěn naproti posteli. Druhá ložnice má dvě jednolůžkaje, malou pohovku a pro děti je vybavená Playstation 3 s několika hrami. Třetí ložnice má manželskou postel a kulaté příjemné okna do zahrady. Ložnice se otevírají na základě počtu platících osob.

Stravování:

Snídaně neposkytujeme. Lednice je vybavená minibarem - vše za příplatek, ceník je vložen v informační knize. Nejbližší obchod je vzdálen 350m - Supermarket Hruška
Nejbližší restaurace je vzdálená 350m - Restaurace Park Atalim
Rozvážka hotových jídel - www.damejidlo.cz
Billa je vzdálená 2 km - chlazené hotovky Billa cca 15 druhů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz