English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Horní Lomná > Horský hotel Excelsior

Horský Hotel Excelsior

Horní Lomná


Horský Hotel Excelsior
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horský hotel Excelsior se nachází v malebném prostřední těšínských Beskyd nedaleko hranice s Polskem a Slovenskem. Díky své poloze je ideálním místem nejen pro rodinnou rekreaci, ale také pro konání společenských akcí, svateb nebo podnikových školení a dalších. Okolí hotelu je vhodné nejen pro pěší turistiku či cykloturistiku. V zimním období nabízí vyžití lyžařům a běžkařům. V hotelu je k dispozici půjčovna kol a úschovna lyží. Pokoje hotelu Excelsior jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV. Celý hotel je nekuřácký, pobyt se psy je možný po domluvě.

Umístění:

Hotel se nachází v překrásné krajině obklopené lesy, čistým horským vzduchem a cyklosteskami. Pro milovníky pěších tůr a procházek je k vidění Česko-polský kostelík a studánka se zázračným pramenem. V zimě nabízí zdejší příroda stesky pro běžkaře, množství skiareálů vhodné pro začátečníky a pokročilé - Kozubová, Mosty u Jablunkova.

Ubytování:

Pokoje jsou nově zrekonstruované, prostorné, možnost přistýlky, pokoje pro rodinu s dětmi. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou (nebo rohovou vanou), WC a televizí. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou, WC a televizí. Apartmán DE LUXE s rohovou vannou(obývací pokoj s kuchyňkým koutem, ložnice, koupelna s rohovou vanou.
Poznámka: Zákaz kouření v celé budově. Zákaz pobytu se psem.

Čtyřlůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový apartmán s rohovou vanou
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulužkový pokoj s přistýlkou
Jednolůžkový pokoj
Vybavění pokojů;- postele jednolůžkové, manželskě postele,u postele noční stolky s nočnímí lampami, skříň, televize, koupelna se sprchou nebo s vanou.

Služby;SPA&WELLNESS, masáže.
Vybavení hotelu; Kurty squashové, bowling, stolní tenis,  sauna, bazén, restaurace, vinárna, zasedací místnost, klubovna na odpočinek, dětské hřišté, parking zdarma.  

Stravování:

Restaurace s tanečním parketem slouží k rodinným oslavám, svatbám a firemním akcím. Banketka k pořádání rautů, vinárna s archivem a bar. Typicky česká a polská kuchyně, jídla pro vegetariány,  dětská menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz