English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Hradec nad Moravicí > Hotel BELARIA

Hotel Belaria

Hradec nad Moravicí


Hotel Belaria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Belaria je umístěn v nádherném údolí řeky Moravice, přímo v areálu zámeckého parku s překrásným výhledem na zdejší zámek. Poskytuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi, svatby, ale i firemní akce.
Ubytování je možné v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v rodinných pokojích nebo apartmánech. Stravování je zajištěno po celý rok v báječné hotelové restauraci, v létě pak na venkovních terasách. Firmy či uzavřená společnost mohou využít hned 2 salónky, velký konferenční sál, víceúčelovou halu a za příznivého počasí i hotelovou zahradu.

Příjemné chvíle zaručuje wellness centrum s širokou nabídkou atraktivních procedur. Nechybí vnitřní ani venkovní bazén, sauna a vířivka.

Recepce do 22 hodin.

Umístění:

Hradec nad Moravicí leží jen 10 km od centra českého slezska Opavy - města bohatého na historii, kulturu i společenský život. Nejkrásnější dominantou okolí hotelu je státní zámek Hradec nad Moravicí.

Cyklostezky v údolí řeky Moravice,  procházky i delší plánované tůry, například na Podhradí k zřícenině hradu Vikštejn. V zimních měsících si přijdou na své také milovníci běžek. Na nedalekém kopci v Hradci nad Moravicí vyzkoušejte s dětmi sáňkování nebo lyžování střední náročnosti.

Součástí nabídky hotelu jsou i sportovně relaxační pobyty.

Ubytování:

V hotelu Belaria je k dispozici je 60 dvoulůžkových pokoj. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sociální, zařízením, televizor a pěkný výhled na bazén, okolní louky nebo zámek.

Stravování:

Hosté mají možnost dokoupení snídaně za 130Kč. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a jsou podávány ve zdejší restauraci. V ní si hosté mohou po celý den vybírat z široké nabídky na jídelním lístku.

V létě si pak přijdou na své milovníci masa. V zahradách hotelu se totiž od června do září pravidelně griluje.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz