English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Dovolená na Hukvaldech

Hukvaldy


Dovolená na Hukvaldech
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování nabízíme v rekonstruovaném rodinném domě se zahradou 1000 m2. Obytný dům se nachází 800m od centra obce. K dispozici je Vám plně vybavený a zařízený rodinný dům s 5 pokoji, samostatnou kuchyní, koupelnou a samostatným WC. Parkování v místě, k dispozici také garáž pro jedno vozidlo. Všechny atrakce a sportovní zařízení jsou v dosahu 800m od místa ubytování.

Umístění:

Nádherné okolí Beskyd, kterému zde vévodí především hukvaldská obora s troskami hradu Hukvaldy. Široká nabídka sportovních a turistických o oddechových aktivit, od pěší turistiky, turistiky s dětmi,  přes cykloturistiku, lyžování, golf, tenis, houbaření či jen tak relaxace v příjemných hospůdkách, kde můžete ochutnat také hukvaldské pivo. Doporučujeme si prohlédnout naše tipy na výlet viz: http://www.dovolena-hukvaldy.cz/index.php/typy-na-vylet  určitě si ten svůj zde najdete.

Ubytování:

K dispozici pro ubytování máte rekonstruovaný rodinný dům s 5 pokoji a 8 postelemi, jednou dětskou postýlkou. Pokoje jsou plně vybaveny a k dispozici máte také kromě ložního prádla také ručníky s osuškou.

Samostatné jsou také společná a plně vším potřebným nádobím a náčiním vybavená kuchyně (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, varnou konvicí, myčkou nádobí apod.), koupelna a záchod.

Stravování:

Široká nabídka gastronomie. Bohatou a kvalitní stravu najdete v restauraci U námořníka, v Hotelu Hukvaldy, restauraci Janáčkova vyhlídka, to vše v centru Hukvald, a také v ostatních hospůdkách. Zkuste tradiční Hukvaldský langoš ve stánku Langoška, nesmíte vynechat také možnost okusit hukvaldské pivo v restauraci ve Sklenově, které zde neřekne nikdo jinak, než "U Vajta".

Nebo si prostě uvařte sami. na co máte chuť. K dispozici je vám plně vybavená kuchyně s moderními přístroji a gastronomickými pomůckami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz