English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Jablunkov > Penzion na Kamyncu

Penzion na Kamyncu

Jablunkov


Penzion na Kamyncu
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Mimo ubytování penzion nabízí také kvalitní pizzerii a restauraci s celkovou kapacitou 100 míst a letní zahradu s kapacitou 80 míst. Pro sportovce dále nabízíme tenisový kurt a půjčovnu kol. Součásti restaurace je rovněž nově otevřený dvou dráhový BOWLING se stylovým posezením.

Co nabízíme v Penzionu na Kamyncu? celoroční ubytování bowling snídaně, obědy, večeře, italská pizza svatby, jubilea, promoce atd. hudba na objednávku, venkovní posezení houpačky, ohniště, dětský koutek, tenisový kurt,  pro ubytované hosty čtyřkolky, půjčovnu horských kol pro návštěvníky můžeme zajistit projížďku v saních
(možnost připojení sáněk s dětmi), v bryčce i v sedle připravujeme rovněž welness
Ubytování:

Nabízíme dvojlůžkové pokoje, trojlůžkové, apartmán. Některé pokoje jsou s možnosti přistýlky.

Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem. V celém penzionu je rovněž Wi-Fi připojení pro Váš notebook.

Snídaně jsou podávané formou bohatého bufetu, který zahrnuje nabídku jídel teplé i studené kuchyně

Stravování:

Stylová restaurace Vás zcela jistě překvapí vynikající kuchyní. Klademe velký důraz na přípravu veškerých pokrmů z kvalitních surovin. Našim přáním je, aby host odcházel vždy spokojen. V průběhu celého dne jsme připraveni Vám nabídnout různé druhy pokrmů a nápojů z bohatého jídelního lístku včetně pizz.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz