English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Interhotel Tatra

Kopřivnice


Interhotel Tatra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Interhotel Tarta je jedineční místo, které v sobě spojuje pohodlí pobytu, malebnost přírodního okolí a výborně zázemí pro business. Je proto ideální volbou jak pro cestovatele a turisty, tak i pro obchodníky na svých cestách po severní Moravě. Nachází se v centru Kopřivnice, měste spojeném úzce se značkou vozů Tatra, a to přímo v těsné blízkosti jeji unikátního muzea. Hotel Tatra využívá moderní principy zelené energie a alternativních zdrojů. 

Ubytování je poskytováno v nově zrekontruovaných designových pokojích. 

Hotel disponuje 2 kongresovými sály a 2 salónky s celkovou kapacitou 400 míst. 

Součíst hotelu je restaurace Brown For a bar Fifty-Fifty.

Interhotel Tatra se scela nekuřáckými pokoji leží v centru služeb a nákupů, vzdálen je od mezinárodního letiště Leoše Janáčka v Ostravě 14 km.

Ubytování:

Nabízíme nově zrekonstruované designové pokoje vybavené LCD TV, minibarem, trezorem, telefonem, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a luxusní koupelnou s volnám sprchováním. 

Economy třída je v moderním pojetí vybavena standardně bez klimatizace. 

Stravování:

Restaurace Brown Frog podává snídaněs domácími výrobky, denní menu, tradiční českou kuchyni a sezonní speciality. 

Součásti budovy je taktéž denní bar Fifty-Fifty s velkým výběrem speciálních nápojů a míchaných cocktailů, čínské bistro, pizza bistro, sport bar, irish pub a fitness. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz