English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Beskydský H-resort

Kunčice pod Ondřejníkem


Beskydský H-resort
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Středisko nabízí po kompletní rekonstrukci v letech 2009 - 2011 ubytování v v 18 pokojích hotelu superior***, v 11 dřevěných srubech se 4-6 lůžky (2-3 ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyně), v 6 zděných bungalovech pro 4 osoby (2 ložnice, obývací pokoj + kuchyňský kout). Všechna ubytovací zařízení jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a wi-fi internetovým připojením. Dva bungalovy a dva hotelové pokoje jsou bezbarierové, ve všech ubytovacích prostorách je možná přistýlka. Domácí mazlíčky je možno ubytovat po předchozí dohodě s vedením resortu.

Nedílnou součástí střediska je také celoročně otevřená restaurace s vyhlídkovou terasou, kterou mohou využít ubytovaní i neubytovaní hosté. V restauraci můžete ochutnat mimo naší i mezinárodní kuchyně vynikající steaky a jiné speciality z BIO hovězího masa HIGHLAND z vlastní farmy. Restaurace je propojena se společenským sálem, který je připraven pro konání svateb, oslav a firemních akcí. Pro semináře a školení slouží mimo jiné přednáškový sál s videoprojekcí. Kapacita prostor je až 150 míst.

Hosté mohou dále využít vlastní parkoviště a parkovací prostory, multifunkční hříště na tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, dětské hříště, venkovní bazén se slanou vodou a protiproudem. V suterénu hotelu najdete saunu. V restauraci dětský koutek, hernu s hracími automaty, biliardem a stolním tenisem.

Středisko svým vybavením a okolní přírodou nabízí všem ubytovaným i ostatním hostům různorodý aktivní i pasivní odpočinek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění:

Malebné prostředí Beskyd nabízí nepřeberné množství možností, jak strávit příjemnou dovolenou, plnou nezapomenutelných zážitků. Pro inspiraci uvádíme pár tipů na výlet v jakémkoliv ročním období:
- Skanzen lidové architektury a museum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (10 km) www.vmp.cz
- Golf s 18-ti jamkami v Čeladné (4 km) www.prosper-golf.cz
- Museum automobilů TATRA Kopřivnice (10 km) www.tatramuseum.cz
- Rodiště Leoše Janáčka, hrad Hukvaldy s oborou a muzeum Leoše Janáčka (15 km) www.hukvaldy.cz
- Malebné městečko Štramberk s lidovou architekturou, renovovanými roubenými staveními, jeskyní Šipkou, arboretem a hradem Trúbou (12 km) www.stramberk.cz
- Letovisko Pustevny s lanovkou z Ráztoky, socha Radegasta (8,2 km Trojanovice lanovka) www.pustevny.cz
Turistické cíle Beskyd - Lysá hora, Smrk, Kněhyně, Malá a Velká Stolová, Ondřejník, Gruň.
V průběhu roku můžete využívat:
- Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (3,5 km)
- Přehradu Větřkovice - občerstvení, půjčovna loděk (10 km)
- Krytý bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm (3 km)
- Vyhlídkové lety z Frýdlantu nad Ostravicí (10 km)
- Lyžařské centrum Pustevny - 12 lyžařských sjezdovek a vleků, běžecké trasy (8,2 km Trojanovice, 35 km přes Rožnov)
- Lyžařské vleky na Bílé, Gruni, Lysé hoře a Malenovicích

Ubytování:

HOTEL

- po rekonstrukci dokončené v r. 2011
- samostatně stojící budova v rámci areálu střediska
- vlastní parkoviště přímo u hotelu
- recepce je umístěna mimo hotel, a to v budově restaurace vzdálené cca 50 m od hotelu
- 18 pokojů, z toho 2 bezbarierové
- v prvním nadzemním podlaží pokoje s balkónem, v druhém nadzemním podlaží bez balkónu.
- jedno, dvou a třílůžkové pokoje hotelového typu s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV, Wi-Fi, minibar
- v suterénních prostorách hotelu se nachází sauna.

CHATY

- 11 kompletně rekonstruovaných chat
- čtyř a šestilůžkové s možností dvou přistýlek

Vstupními dveřmi se dostanete do předsíně (věšák, skříň) a odtud do obývacího pokoje (sedací souprava + stůl, skříňky, poličky, TV). Za obývacím pokojem je plně vybavená kuchyně s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a židlemi. V přízemí je koupelna (WC + sprchový kout, umývadlo, zrcadlo) a ložnice (1 lůžko), po schodišti se dostanete do patra, kde se nacházejí dvě samostatné ložnice (3 + 2 lůžka).

BUNGALOVY

- 6 zděných, plně vybavených bungalovů (z nichž dva jsou bezbariérové, přizpůsobené pro vozíčkáře a invalidní hosty)
- čtyřlůžkové s možností dvou přistýlek

Vstupními dvěřmi se dostanete do malé předsíně a z ní do obývacího pokoje se sedací soupravou a kuchyňským koutem. K obývacímu pokoji přiléhá koupelna a dva pokoje (vždy se dvěma lůžky).

Stravování:

Pro ubytované i neubytované hosty středisko Beskydský Horizont dále nabízí celoročně otevřenou, nově rekonstruovanou restauraci s terasou, ze které se nabízí krásný výhled na Beskydy. Terasa je za účelem zvýšení dovolenkové pohody rodin s dětmi umístěna těsně nad dětským hřištěm.
V restauraci můžete mimo běžnou nabídku české i mezinárodní kuchyně ochutnat výborné BIO hovězí steaky plemene HIGHLAND. Tento masný skot je chován na blízké biofarmě, vyrůstá volně v přírodě a kulinářské zážitky po jeho ochutnání jsou opravdovým zážitkem. Pro rychlou představu o nabídce a ceně jídel nahlédněte do našehojídelního lístku.

Abyste si mohli uvařit dobré jídlo z naší kvalitní suroviny i doma, zavedli jsme v restauraci také prodej chlazeného či mraženého hovězího bio-masa HIGHLAND. Neváhejte se na něj zeptat přímo našeho personálu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz