English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension Lašská

Kunčice pod Ondřejníkem


Pension Lašská
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Lašská nabízí ubytování v srdci Beskyd v obci Kunčice p. Ondřejníkem, v těsném sousedství rekreační oblasti  Čeladná.Penzion má  veřejně přístupnou restauraci s kapacitou 40 osob. Celý penzion je vystavěný v selském stylu a celý je nekuřácký. Součástí penzionu je terasa s výhledem na panorama beskyd s kapacitou 40 osob. V celém penzionu je zdarma Wi-fi připojení k internetu. Příjemně vám bude také při posezení u krbu ve vnitřní části.

Wellness: nabízíme různé druhy saun, infrasaunu, finskou saunu a klasickou saunu . Dále u nás naleznete masážní sprchy, vodopád a v neposlední řadě osvětlenou vířivku. Vše můžete završit příjemným posezením u našeho wellness baru, kde se o Vás rádi postaráme. Přijďte se podívat, pobavit s přáteli, nebo si jen užít chvíli klidu.

Umístění:

Pension se nachází v samém srdci beskyd a to v Kunčicích pod Ondřejníkem.Z pensionu je pekný výhled na celé panaroma beskyd. V okolí pensionu jsou vyznačené pěší i cyklistické stezky. 

Ubytování:

12 pokojů včetně 2 apartmánů pro 4 osoby, 2x 1-lůžkový pokoj, 7x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový

Všechny pokoje mají své sociální zařízení (sprchový kout, fén, umyvadlo, WC, podlahové vytápění). V každém pokoji je lednice, televize+satelit, přípojka na internet, trezor. Do každého pokoje lze přidat dětskou postýlku - součást vybavení penzionu. Pro nejmenší návštěvníky máme k dispozici dvě dětské stoličky. V ubytovací části používáme výhradně domácí obuv. Ubytování domácích zvířat není dovoleno.

Přistýlka: dítě 223,- Kč/noc. Přistýlka je určena jen pro děti ve věku 3-12 let.

Stravování:

Restaurace v pensionu Lašská  nabízí příjemé posezení a velký výběr jídel a nápojů. Má kapacitu 40 osob, je přístupná veřejnosti a je nekuřácká. Pro nejmenší strávníky jsou k dispozici jedna dětské stoličky. V restauraci je plazmová TV a krb. Interiér je zařízený v selském stylu.  Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav narozenin, svateb apod. Na nádvoří penzionu je krytý altán pro 30 – 40 osob s možností grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz