English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Jurášek

Kunčice pod Ondřejníkem


Penzion Jurášek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxusní Penzion Jurášek**** nabízí 15 nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů.

Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá.

Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd.

Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

Penzion nabízí vlastní parkování.

Wellness: Naše filozofie vychází ze souladu člověka s přírodou. Při všech ošetřeních používáme pouze přírodní oleje, rostlinné suroviny a využíváme účinků léčivých domácích bylin. Wellness procedury na Jurášku jsou hluboce relaxační a zároveň posilující s terapeutickými účinky. Z tohoto důvodu jsou vyhledávány zejména jako oblíbený způsob regenerace těla, uvolnění svalového napětí i zklidnění mysli.

Umístění:

Z penzionu Jurášek máme hned několik možností, kam se vydat za lyžařským sportem. Největším a zároveň nejbližším lyžařským areálem jsou Skialpin Pustevnys bájnou horou Radhošť a pohanským bohem Radegastem. Doveze nás tam sedačková lanovka, která byla vůbec první ve střední Evropě. Samotný areál nabízí celkem devět sjezdových a 53 km dlouhých běžeckých tratí všech náročností, jak pro začátečníky, tak i pro velmi zdatné lyžaře. 7 lyžařských vleků obstarává plynulou dopravu lyžařů. Autem dojedeme do obce Trojanovice, nedaleko města Frenštát pod Radhoštěm a zaparkujeme u hotelu Ráztoka, kde přepravu lyžařů zajišťuje skibus k lanovce. Na Pustevnách najdeme ski servis, půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou školu pro začátečníky a půjčovnu zimních, ale i letních profi koloběžek.

Druhým nejznámějším lyžařským areálem je Ski Vítkovice Bílá, která je sestavena řadou sjezdovek, jak pro náročné, ale i pro úplné začátečníky. Pro výuku dětí zde najdeme hned několik lyžařských škol a školiček. Je tady k dispozici i dostatek běžeckých okruhů o délkách 10, 20, 33 km. Nezapomenutelné je zdejší večerní lyžování s romantickou náladou. Středisko disponuje moderní velkokapacitní lanovkou.

Z dalších lyžařských areálů připomeňme lyžařský areál Kociánka v Čeladné, který je nejbližší návštěvníkům penzionu Jurášek, dále pak nalezneme řadu LA v Malenovicích, na Ostravici, U Třeštíků na Bílé, atd.

Ubytování:

Nově zrekonstruovaný penzion nabízí ubytování v 15 komfortně zařízených pokojích. Víme, že pro maximální relaxaci je nutný spánek a proto jsou naše pokoje vybaveny kvalitními matracemi s paměťovou pěnou, luxusním hypoalergenním povlečením, kvalitním nábytkem z masivu a mnoho dalších. V koupelně naleznete exkluzivní francouzskou tělovou kosmetiku L’Occitane. Přijďte si užít usínání v našich pohádkových postelích za zurčení potůčku.

Stravování:

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje. Přijďte ochutnat některé z našich lahodných, moderně servírovaných jídel či si vylovit rybu z našeho rybníka, kterou Vám připravíme dle Vašeho přání.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz