English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Karolína

Kunčice pod Ondřejníkem


Penzion Karolína
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Karolína se nachází v obci Kunčice pod Ondřejníkem v Moravskoslezských Beskydech. Ubytovat se zde můžete v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Místo je ideální pro skupinové pobyty, oslavy nebo firemní semináře. K dispozici je malá společenská místnost s televizí. Areál je v nočních hodinách uzamčený. Využít můžete venkovní hřiště. Okolní krajina vám nabídne mnoho příležitostí k trávení volného času.

Umístění:

Okolní krajina přímo vybízí k výletům. Vydat se můžete pěšky i na kole na mnohé ze známých vrcholů Moravskoslezských Beskyd. Lysá hora nebo Smrk poskytují nádherný rozhled do okolní krajiny.

V zimě jsou v okolí lyžařské areály s množstvím sjezdovek různých obtížností. Na své přijdou zkušení sjezdaři i útulní začátečníci, kteří mohou využít jednu z mnoha lyžařských škol.

Ve Frenštátu pod Radhoštěm můžete navštívit unikátní muzeum v přírodě. Kopřivnice je známá muzeem automobilky Tatra, ovšem nachází se zde i expozice na počet výjimečného sportovce Emila Zátopka. Nedaleký Příbor se může pyšnit rodným domem Sigmunda Freuda. Oblíbeným cílem turistů je i zámek Hukvaldy.

Ubytování:

K ubytování jsou připraveny jednolůžkové až pětilůžkové pokoje.

Stravování:

K ubytování je možné dokoupit polopenzi nebo plnou penzi nebo jen snídaní,jednotná strava.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz