English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U Tabášků

Kunčice pod Ondřejníkem


Penzion U Tabášků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Tabašků naleznete v obci Kunčice pod Ondřejníkem v Moravskoslezských Beskydech. Pronajmout si můžete celý objekt s kapacitou až 15 osob. Ubytovat se můžete i v jednotlivých apartmánech nebo ložnicích. Penzion se nachází na klidném místě a je obklopen krásnou přírodou. Přímo od objektu můžete podnikat procházky či výlety malebnou přírodou. Mnoho zajímavých míst naleznete i v okolních městech. Kromě zámků a hradů zde na vás čekají i expozice věnované místním rodákům.

Hostům k dispozici je venkovní pergola s krbem,menší hřiště na míčové hry,ohniště na táboráky.Dříví z lesa(nezpracované haluze na táborák) poskytujeme gratis.

Umístění:

Okolní krajina přímo vybízí k podnikání cyklistických i pěších výletů,sběru lesních plodů a houbaření. Vydat se můžete na známé cíle Moravskoslezských Beskyd. Mezi ty se řadí Lysá Hora nebo Radhošť.

V zimním období je zde mnoho lyžařských areálů, ze kterých si vyberou zkušení lyžaři úplní začátečníci. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány kilometry běžkařských tras.

Mnoho zajímavých míst na vás čeká také v okolních obcích a městech. Kopřivnice, která je známá především díky automobilce Tatra, vám umožní nahlédnout do života místního rodáka Emila Zátopka, kterému je zde věnovaná expozice.

Na rohu hlavního náměstí v Příboru se nachází rodný dům Sigmunda Freuda, která je přístupný veřejnosti.

Ve Frenštátu pod Radhoštěm na vás čeká znám muzeum v přírodě.

Ubytování:

Celý objekt nabízí celkem 5 ložnic se samostatným vchodem, 2 toalety a koupelnu se sprchou a vanou. Nechybí zde ani plně vybavená společná kuchyň. Vlastní kuchyní disponuje i jeden z apartmánů. K dispozici je také televize a bezdrátové připojení k internetu.

Kromě pronájmu celého objektu se můžete ubytovat i v jednotlivých apartmánech či ložnicích.

Stravování:

Stravu si můžete připravit ve společné kuchyni nebo ve vlastní kuchyni, která je součástí jednoho z apartmánů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz