English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chaloupka pod Kopřivnou

Malá Morávka


Chaloupka pod Kopřivnou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chaloupka pod Kopřivnou je horská chata ze 17. století. v obci Malá Morávka. Najdete zde vkusně a moderně zařízené pokoje, ve kterých se může ubytovat až 10 lidí. Místo je ideální pro rodiny s dětmi i větší skupiny. K dispozici je zahrada s venkovním posezením. Jistě oceníte i saunu a venkovní vířivku pro 6 osob. V zimě si zde užijete lyžování na blízké sjezdovce, nástupní stanice lanové dráhy je vzdálena pouhých 30 metrů od objektu. V létě můžete podnikat výlety po krasné krajině okolních vrchů.

Umístění:

Chata se nachází v lyžařském středisku Malá Morávka. V zimě zde najdete mnoho sjezdovek různých obtížností a délek. Pro příznivce bílé stopy jsou připraveny desítky kilometrů běžkařských tratí. V létě můžete podnikat výlety na bezpočet zajímavých míst v okolí. Cyklisté zde najdou mnoho zajímavých tras označených podle různých obtížností. V blízkosti se nachází největší hora Jeseníků Praděd, přímo na vrchol můžete vyjet i na kole. Za navštívení jistě stojí i malebné lázeňské městečko Karlova studánka.

Ubytování:

Chata má kapacitu 10 osob. Objekt je velmi prostorný. Naleznete zde plně zařízenou kuchyň, společné místnosti. Součástí ubytování je terasa s posezením, sauna, venkovní vířivka.

Stravování:

V chatě je zařízená kuchyně.

Každý den v ceně pobytu dodávka potravin pro snídani.

Na přání ubytovaných je možná dodávka potravin, alkoholu, nealko nápojů nebo hotelové stravy přímo do chaloupky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz