English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Rekreační středisko Paskov, Morávka

Morávka


Rekreační středisko Paskov, Morávka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rekreační středisko Paskov se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v malebném údolí řeky Morávky, v nadmořské výšce 606 metrů.

K ubytování slouží hlavní budova areálu, kde se nachází také restaurace. Kapacita ubytování je až 100 osob. Další budovou je budova Herna, která nabízí ubytovací kapacitu až 20 osob a může sloužit také jako malá tělocvična. 

V areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové kurty, venkovní posezení s ohništěm, grillem nebo udírnou. 

Parkování je pro hosty areálu zdarma. 

Areál skýtá ideální možnosti pro:

Firemní akce, školení, porady, semináře, konference Prezentace firem Rodinné oslavy, svatební hostiny Lyžařské kurzy Školy v přírodě (i mateřské školy) Ozdravné i rekondiční pobyty dětí,mládeže, tělesně i mentálně postižených osob, apod.

Zaměřumeje se výhradně na skupinové pobyty.

Umístění:

Klimaticky velmi příznivé prostředí nabízí dobře značené turistické stezky, cykloturistické trasy, jízdárnu, tělocvičnu. V nedalekém areálu Sviňorky najdete výborné podmínky pro lyžování, snowboarding a upravené lyžařské tratě Můžete zde navštívit nově otevřený Bike-Park Sviňorky, kde jsou dvě downhillové tratě o střední a lehké náročnosti.

Ubytování:

Restaurace se nachází v hlavní budově. Jídelna (kapacita až 100 osob) je spojena s menším barem. Pořádáme zde různé společenské a zábavní akce, country večery, posezení s hudbou a pod.

Nabízíme pořádání:

Rodinných oslav Svatební hostiny Narozeninové akce Firemní akce Večírky, rauty
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz