English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Bocheta Nový Jičín

Nový Jičín


Penzion Bocheta Nový Jičín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Bocheta je nově postavená bezbarierová budova, která se nachází v krásném prostředí města Nový Jičín.

Nabízí pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Hosté mohou zdarma využívat společnou kuchyň a vibrační plošinu na cvičení.

K penzionu také patří uzavřené parkoviště pro 5 automobilů. V ceně pokoje je zahrnuto parkování na uzavřeném parkovišti ve dvoře pro jedno auto na jeden pokoj. Parkoviště je vyhrazeno pouze pro osobní vozidla a dodávky.

V přízemí budovy je pro hosty k dispozici společenská místnost s možností přípravy snídaně apod. Veškeré nabízené služby přizpůsobujeme individuálním požadavkům klientů.

Umístění:

V dosahu 1 km je centrum města Nový Jičín a 100m od penzionu se nachází supermarket Kaufland. Přibližně 15 km od penzionu se nachází letiště Leoše Janáčka.

Přímo v našem penzionu Vám můžeme zajistit vstup na asi 3km vzdálený driving range v Bludovicích – 10 cvičných odpališť včetně krytých, cvičný green, možnost objednání lekcí s golfovým trenérem, přípravy na zkoušky (zelená karta) a případné složení zkoušek. Vlastní golfové hole nepotřebujete – vše je možno zapůjčit na místě.

V okolí penzionu je dále k dispozici široké spektrum sportovního vyžití.  V dosahu přibližně 1km je: sjezdovka, stadion, tenisové kurty, bazén, zimní stadion, squash, bowling.

Penzion Bocheta poskytuje hostům lyžárnu. Běžkařské tratě začínají přímo před objektem.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a LCD televizí se satelitním příjmemledničkou.

Ve všech prostorách je k dispozici zdarma připojení k internetu přes Wifi.

Stravování:

Možnost vlastního vaření. Hosté mohou zdarma využívat společnou kuchyň.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz