English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Lamberk

Nový Jičín


Penzion Lamberk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion a restauraci Lamberk najdete nedaleko centra okresního města Nového Jičína. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvojlůžkových pokojích. Pokoje jsou pokryty wi-fi signálem pro přístup na internet. V blízkosti objektu penzionu je možné využít bezplatné parkoviště (cca 20 parkovacích míst).

Umístění:

Z kulturních památek stojí za vidění především malebné novojičínské náměstí, které nemá v ČR obdoby. Najdeme zde cenné měšťanské domy někdejších bohatých obyvatel, na všech stranách doplněné podloubím.

Město je ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, do míst plných historických památek i do hor – Moravskoslezských Beskyd.

Pro pěší turisty jsou tady např. trasy „Městská památková rezervace“, či „Novojičínská kopretina“. Sportovci si jistě vyberou z velmi bohaté nabídky novojičínských sportovišť, kde je mimo jiné možné zahrát si squash, tenis, badminton či bowling.

Nedaleko středu města se lze vykoupat v moderním areálu s krytým i venkovním bazénem s toboganem.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou v patře penzionu Lamberk, vybavené televizorem, minibarem a vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout).

Stravování:

V přízemí penzionu je útulná restaurace - kavárna, kde je prozatím k dispozici jen omezená jídelní nabídka (s výjimkou objednaných akcí). Samozřejmostí jsou různé alkoholické i nealkoholické nápoje, ale i pivo a další nápoje a občerstvení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz