English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmánový dům Landek

Ostrava


Apartmánový dům Landek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vítejte tam, kde se budete cítit jako doma. Vítejte v hotelu AD Landek.

Pro hotelové hosty jsou připraveny nové, moderně zařízené, příjemné hotelové pokoje apartmánového typu, které nabízejí neobvyklý prostor a komfort.

Tento moderní, nízkoenergetický dům se vyznačuje jedinečným architektonickým ztvárněním a hosté se mohou těšit na wellness areál s panoramatickým výhledem. 

Pro hotelové hosty jsou připravena garážová stání.

Umístění:

Mezi populární outdoorové aktivity patří rybaření na řece Odře, vzdálené 1 km, nebo si můžete zahrát golf v 7 km vzdálených Šilheřovicích.

Ubytování:

Prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaletou a bidetem, obývací pokoj s posezením, televizí, připojením na internet, jídelním stolem se sezením, kuchyňskou linkou s ledničkou a k tomu všemu samostatná ložnice – to vše na 80 m2. 

U každého hotelového pokoje je předzahrádka s výhledem a přímým vstupem do uzavřené hotelové zahrady s jezírkem a jedinečnou atmosférou Landeku.

Stravování:

Na místě je k dispozici restaurace, kde se podává moderní česká i zahraniční kuchyně. Má také letní terasu a dětské hřiště. Každé ráno si pochutnáte na snídani „à-la-carte“.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz