English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Ostrava > HOTEL NIKOLAS

HOTEL NIKOLAS

Ostrava


HOTEL NIKOLAS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Nikolas se nachází jen 1 km od centra Ostravy a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Má bar a restauraci, která podává jídla české a mezinárodní kuchyně.

Nikolas Hotel má ve všech pokojích hypo-alergenní matrace, ústřední topení a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou. V pokojích jsou také satelitní TV a v některých klimatizace.

Hosté se mohou těšit na bohatou snídani formou bufetu, recepci otevřenou 24 hodin denně a bezplatné parkování. Jen 2 km odtud je Stodolní ulice s bary, restauracemi a kluby.

Ubytování:

Standart - koupelna vybavená sprchový koutem, WC, umyvadlem a vysoušečem vlasů. WIFI internet zdarma. Pokoje ve 3. nadzením podlaží jsou vybaveny kliematizací.

Superior - Jedno a dvoulůžkové pokoje s klimatizací. Prostorné pokoje s kvalitním vybavením, postelemi 100 cm širokými. Double nebo twin, psacím stolem. LCD televizemi 32* a prostornou koupelnou se sprchovým koutem, WC, umývadlem a vysoušečem vlasů. WIFI internet zdarma. Všechny pokoje jsou dostupné výtahem, 2 pokoje jsou bezbariérové.

Penthouse - Prostorný pokoj s pohodlným posezením - sedací soupravou, klimatizací, jednacím stolem s židlemi a satelitním přijímačem.

Apartmá - Apartmá se samostatným obývacím pokojem  s posezením a kuchyňským koutem ( lednice, kávový a čajový set ), LCD televizí 32*, psacím stolkem a klimatizací. Samostatná ložnice s širokými postelemi v úpravě double nebo twin, toaletní stolky a klimatizace. Moderní koupelna s velkým sprchovým koutem, dvěma umyvadly, WC, bidetem  vysoušečem vlasů
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz