English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Ostrava > Jan Maria

Jan Maria

Ostrava


Jan Maria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 22 pokojů disponuje wellness centrem (sauna, whirlpool, masáže), salónkem pro 50 osob, čtyřdráhovým bowlingem a víceúčelovým sportovním hřištěm s umělým osvětlením.

Hotel Jan Maria má výbornou strategickou polohu, nachází se jen pár minut jízdy autem od centra Ostravy. Komfortní ubytování se širokými možnostmi relaxace a sportovního vyžití oceníte nejen na Vašich obchodních cestách, ale také při posezení s přáteli nebo rodinou.

Umístění:

Ostravské výstavy, a.s., Slezkoostravský hrad, Výstaviště Černá louka
Zoologická zahrada Ostrava
Jezdecký Výcvik, Sk Mušketýr
Divadlo Antonína Dvořáka, Ostrava-Moravská Ostrava
Divadlo Petra Bezruče, Ostrava-Moravská Ostrava
Divadlo loutek Ostrava, Ostrava-Moravská Ostrava
Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava-Moravská Ostrava
Janáčkova filharmonie Ostrava
Stodolní ulice Ostrava

Stravování:

Dovolujeme si Vás pozvat do hotelové restaurace, která je nekuřácká. Příjemný interiér restaurace s kapacitou 60 míst láká k hezkému posezení s nabídkou chutných jídel a nápojů.
Najdete zde široký sortiment české, moravské a mezinárodní kuchyně. Milovníkům kvalitního vína je k dispozici široká nabídka vín z našeho vinného sklípku. Celkový dojem doplní značková piva Pilsner Urquell a Radegast. Posezení v teplých letních dnech nabízí venkovní terasa.

Pro konání rodinných oslav nejrůznějšího charakteru, stejně jako zajištění pracovních obědů a firemních setkání nabízíme našim klientům salónek pro 70 osob. V prostorách restaurace mají hosté možnost využít zdarma připojení k internetu (Wi-Fi).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz