English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Ostravice > GREEN INN Hotel

GREEN INN Hotel

Ostravice


GREEN INN Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

HotelGreen Innje umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex sedmi budov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště.

Celkem 36 prostorných pokojů, studií a apartmánů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne: „Přijeli jste na svou vysněnou horskou chatu, buďte zde jako doma!“ Hotelové pokoje nabízí komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. 

Umístění:

Areál v letním období nabízí aktivní trávení odpočinku především v podobě hry a tréninku golfu, dále pak výjimečné možnosti pěší turistiky a cyklotrasy po beskydských pohořích, nordic walking, wellness služby. Nedaleko resortu je lanové centrum, možnost vyjížďky na koních a návštěvy nedalekých turistických středisek (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny, Lysá hora, Hukvaldy, Štramberk, atd. V zimním období je návštěvníkům k dispozici areál běžeckého lyžování (nacházející se přímo v resortu) s 3,75 km upravovaných osvětlených běžeckých tras, dále je zde možnost navštěvovat blízká lyžařská střediska (lyžařský areál v Ostravici, Solárka ve Frýdlantě nad Ostravicí, Bílá Ski Centrum, Pustevny a další), wellness služby a pěší turistika. Přímo v Ostravici je možnost půjčení lyžařského vybavení.

Ubytování: 6x STANDARD   Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. 12x STANDARD S TERASOU   Dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a terasou. 12x COMFORT+ S BALKÓNEM   Prostorný dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a dvousedačkou, možnost přistýlky, balkón. 1x SUPERIOR   Dvoulůžkový, nadstandardně vybavený pokoj s manželskou postelí. 2x SUPERIOR STUDIO S TERASOU   Dvoulůžkový, nadstandardně vybavený pokoj s manželskou postelí, kuchyňským koutem a extra prostornou terasou. 1x SUPERIOR PANORAMATICKÉ APARTMÁ S TERASOU   Nadstandardně vybavené apartmá s oddělenou ložnicí a panoramatickým výhledem na Lysou horu přímo z manželské postele, oddělená šatna. Obývací část s možností druhé manželské postele se sedací soupravou a kuchyňským koutem. Prostorná terasa, kapacita až 4 osoby. 2x SUPERIOR APARTMÁ+   Prostorné, nadstandardně vybavené apartmá s oddělenou ložnicí s manželskou postelí. Obývací část s možností druhé manželské postele se sedací soupravou a kuchyňským koutem. Kapacita až 4 osoby.
Stravování:

Hosté hotelu mají v ceně ubytování započítanou snídani v restauraci v budově golfového klubu. Obědy a večeře je možno objednávat formou A la carte. Otevřená kuchyně nabízí vždy nápadité menu z BIO surovin, původem ze zdejší oblasti. Připravte se na tumblování mas, krajové speciality a vlastní uzeniny bez fosfátů, dusičnanů a barviv, uzené domácí sýry, sladkovodní ryby s místních ekofarem a mořské ryby, nepečené dorty ze syrovátky, smetanových sýrů a jogurtů s čerstvým ovocem...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz