English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Ostravice > PENZION SLUNÍČKO

PENZION SLUNÍČKO

Ostravice


PENZION SLUNÍČKO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Všechny pokoje penzionu jsou 3-hvězdičkové superior. Prošly v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí.

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, WIFI připojením, LCD televizí a rádiopříjmačem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany, froté pantofemi, ručníky, hygienickými potřebami, složkou s informacemi o službách, skleničkami, šicími potřebami, lžíci na boty a odpovídajícím úložným nábytkem.
Pokoje v penzionu jsou převážně dvoulůžkové, některé z nich jsou s možností až dvou přistýlek (celkem 13 pokojů) včetně jednoho pokoje pro imobilní osoby.

Penzion disponuje také pokoji LUX, které jsou vybaveny vířivou vanou nebo vanou.

Další dva pokoje jsou rodinného typu, mají dvě ložnice se společným sociálním zařízením, jedna ložnice je vždy prostornější s rozkládací sedačkou a dalším nábytkem. Téměř všechny pokoje penzionu byly vybaveny tak, aby mohly být uzpůsobeny jako dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, ale zároveň i s oddělitelnými lůžky.

Samozřejmostí je denní servis pokoje.

Ceny pokojů zahrnují jak snídani tak vstup do krytého plaveckého bazénu v Relaxcentru Sepetná s whirlpoolem, parní kabinou, dětským brouzdalištěm a spoustou vodních strakcí v provozních hodinách.

Umístění:

 Okolí penzionu Sluníčko a celého Rekreačního centra Sepetná patří k velmi atraktivním lokalitám cestovního ruchu v Beskydech. Místo je rájem pro turisty i cyklisty.    Vyhledávaným výletem je výšlap na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu (1 324 m n. m.).nebo dalšími Vašimi cíli mohou být např:

Národní přírodní rezervace Mazák Přírodní rezervace Mazácký Grúnik Přírodní rezervace Smrk Vodopády v Přírodní rezervaci Bučací potok Přehrada Šance-Řečice Pustevny - Radhošť, Ondřejník - přírodní rezervace Skalka Další náměty na výlety najdete na stránkách CHKO Beskydy

Ubytování:

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, WIFI připojením, LCD televizí s DVD přehrávačem a rádiopříjmačem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany, froté pantofemi, ručníky, hygienickými potřebami, složkou s informacemi o službách, skleničkami, šicími potřebami, lžíci na boty a odpovídajícím úložným nábytkem.

Stravování:

Stravování probíhá v moderní sluníčkovské restauraci, která poskytuje gastronomické zážitky nejvyšší úrovně. Z restaurace a přilehlé terasy je nádherný výhled na Beskydskou krajinu, takže u jídla si užijí i jiné smysly než jen chuť. Restaurace je nekuřácká.

Restaurace Sluníčko je nekuřácká a nabízí slezskou kuchyni. Restaurace je otevřena od 10 do 22 hod. V restauraci je k dispozici 50 míst, 10x dětská židlička + 5 barových stoliček. Částečně zastřešená terasa má 96 míst.
Snídaně se podává rautovým stylem, kdy si hosté mohou vybrat z teplých i studených pokrmů. Samozřejmostí je také zdravá výživa a cereální pečivo. Obědy jsou jednotné o dvou chodech a večeře jsou podávány formou výběru ze 2 hlavních menu a 1x vegetariánského menu s polévkou, přílohou, salátem a dezertem.
Dietní, vegetariánský či bezlepkový jídelníček lze domluvit přímo na místě nebo dopředu. Rezervace stolů v Restauraci Sluníčko pro hosty jsou zajišťeny po celou dobu pobytu.

 

K restauraci náleží bar a částečně zastřešená terasa s 96 místy k sezení.

Na děti tu čeká dětský koutek.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz