English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány 11

Příbor


Apartmány 11
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány 11 se nachází v historickém centru Příboru hned vedle rodného domu Sigmunda Freuda. Jsou tu pro vás přichystány zařízené apartmány a pokoje s terasou. Místo ocení obchodní cestující i turisté. Díky poloze apartmánu budete mít krásný výhled na historické náměstí. Město nabízí sportovní i kulturní vyžití, zajímavostí je místní hvězdárna. V blízkosti naleznete hrady, muzea nebo aquapark.

Umístění:

Příbor nabízí mnoho zajímavých míst za všechny můžu uvést rodný dům Sigmunda Freuda nebo Kostel svatého Valentina. Přímo ve městě se nachází moderní koupaliště a minigolf. Milovníci přírody jistě ocení blízké Beskydy, ve kterých je mnoho cyklistických i pěších tras. V zimě se zde objeví sjezdovky a kilometry běžkařských tratí. V nedalekém Rožnově pod Radhoštěm se nachází známý skanzen. V pouhých 4 kilometry vzdálené Kopřivnici můžete vidět muzeum automobilky Tatra.

Ubytování:

Připraveno je pro vás několik  apartmánů. K dispozici je internet a satelitní televize. Nechybí ani plně vybavená kuchyňka a vlastní sociální zařízení. Využít můžete také zahradu a terasu, kde je pro vás připraveno posezení a gril.

 

Stravování:

Personál nabízí možnost zajištění stravování. Případně můžete navštívit 50 metrů vzdálenou restauraci či jiné stravovací zařízení v blízkosti.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz