English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion St. Florian

Příbor


Penzion St. Florian
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion sv. Florian naleznete v centru města Příbor nedaleko Nového Jičína. Penzion je vybavený zajímavým nábytkem a uměleckými doplňky. Najdete zde 14 pokojů a apartmánů včetně rodinného apartmá. Součástí objektu je restaurace. Penzion se nachází v podhůří Moravskoslezských Beskyd. Místo ocení obchodní cestující i rodiny s dětmi.

Umístění:

V Příboru můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda či Kostel svatého Valentina, najdete zde i moderní koupaliště. Příznivci hor jistě ocení blízké Beskydy, v kterých v létě najdete mnoho pěších i cyklistických tras. V zimě jsou zde sjezdovky všech obtížností a mnoho kilometrů upravených běžkařských stop. Milovníci historie se jistě vypraví do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Ve 4 kilometry vzdálené Kopřivnici je také známé muzeum automobilky Tatra.

Ubytování:

Penzion sv. Florian může nabídnout jednolůžkové až trojlůžkové pokoje. K dispozici je také apartmán pro 2 osoby s možností přistýlky a rodinné apartmá pro 4. Na všech pokojích naleznete satelitní televizi, lednici a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s vanou. V apartmánu je navíc trezor.

Stravování:

Ke stravování můžete využít restauraci, která je součástí penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz