English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hostinec v Zátoce

Těrlicko


Hostinec v Zátoce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostinec v zátoce se nachází v prostředí Těrlické přehrady s malebným výhledem na hory Beskydy. Hostinec v Zátoce je vhodným místem pro rodinné rekreace, sportovní a firemní akce, svatby a večírky. 

Hostům je zde k dispozici restaurace, letní terasa, zahrádka doplněná o dětský koutek s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm. V našem areálu se nachází půjčovna lodiček a šlapadel a také hřiště na plážový volejbal. V blízkosti také vlek pro vodní lyžování – Ski&Wake park Těrlicko.

Umístění:

Těrlická přehrada je oblíbeným místem ke koupání, rybaření, provozování vodních sportů a turistiky. Přímo kolem Těrlické přehrady prochází cyklotrasa euroregionu Těšínské Slezsko, které měří 220 km. Nejblíže z větších měst je 4 km vzdálený Havířov.

Během provozování vodních sportů na hladině Těrlické přehrady lze pozorovat nejbližší Beskydský vrcholek Prašivou (843m). K úpatí této nepříliš vysoké, ale turisticky velmi zajímavé hory, je možno podnikat i nenáročné cyklistické tůry.

Ubytování:

Hostinec v Zátoce nabízí jedenáct dvou až čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 32 lůžek. Sociální zařízení a TV na pokojích, WIFI dostupné ZDARMA.

Stravování:

Snahou naší restaurace je přinášet Vám na poli gastronomie vždy jen to nejlepší, a to převážně speciality české kuchyně a v letním období speciality na grilu.

Po předchozí domluvě pro Vás připravíme k různým slavnostním příležitostem celá menu, nebo jednotlivé pokrmy dle Vašeho přání.

Kapacita restaurace je 40 míst a kapacita letní terasy je 80 míst.
Přijmáme jak platební karty tak i stravenky Gastro pass – Sodexho a Cheque dejeuner.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz