English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Kavárna Lucie s ubytováním

Těrlicko


Kavárna Lucie s ubytováním
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kavárna Lucie nabízí 4 krásné, nově zrekonstruované, dvoulůžkové pokoje a 1 menší apartmán v příjemném a útulném prostředí.

V našem zařízení jsme schopni uspořádat narozeninovou nebo firemní osalvu či školení. K dispozici máme oddělený salonek pro cca 10-12 lidí nebo případně uzavření celé místnosti kavárny pro dvojnásobný počet hostů. 

Hosté kavárny a ubytování mají k dispozici bezplatné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě.

Pro své automobily můžete využít přilehlé parkoviště a pro Vaše děti máme nachystané dětské hřiště s prolézačkou.

K pobytu je možné po předchozí domluvě objednat i snídaně v ceně 85 Kč.

Cena pro dítě ve dvoulůžkovém pokoji je 250,- Kč/noc.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven TV, připojením na wi-fi a vlastním sociálním zařízením s vanou a WC. Před pokoji je vybavená kuchyňská linka s lednicí, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Možnost přihřátí vlastního jídla.

Stravování:

Nabízíme Vám různé variace přípravy výborné brazilské kávy Cerrado Dulce (100% arabica), která je pro Vás čerstvě pražena v Albrechticích. Tento druh kávy patří mezi poklady v espresso světě. Velmi, ale velmi malá acidita, vulkanická pěna, výborná hutnost s chutí připomínající čokoládu, kde koncová chuť přechází do lískového oříšku a to vše s nepřehlédnutelnou sladkostí.

Ochutnat u nás můžete víno z vinných sklepů Lechovice, nealkoholické či alkoholické nápoje, a také pro Vás čepujeme Kofolu a pivo našeho regionu Radegast 10° a 12°.

Ke kávičce si u nás můžete dát vždy čerstvé zákusky či dortíky, zmrzlinové poháry, ale také různé druhy toastů, sendvičů a palačinek jak pro milovníky sladkého, tak slaného. 

Novinkou v naší nabídce jsou vodní dýmky a hlavně všemi oblíbené domácí pizzy!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz