English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Beskyd Hotel Trojanovice

Trojanovice


Beskyd Hotel Trojanovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Beskyd Hotel Trojanovice se nachází v Moravskoslezských Beskydech v obci Trojanovice. Je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. Hotel nabízí ubytování pro lyžařské výcviky či školy v přírodě, na své si zde přijdou i rodiny s dětmi či jednotlivci. Najdete zde skvělé ceny, čisté prostředí a milý personál. V blízkosti je lyžařský areál, cyklotrasy a další možnosti sportovního a relaxačního vyžití.

K ubytování je možné po dohodě dokoupit polo nebo plnou penzi.

Umístění:

Přímo z oken hotelu se vám naskytne strhující pohled na okolní Moravskoslezské Beskydy. Ty skýtají příležitosti pro milovníky pěších i cyklistických túr. V zimě je pak v okolí mnoho sjezdovek různé obtížnosti, a také upravené běžkařské tratě. Milovníci sportovního rybaření jistě ocení Radhošťský rybník, který se rozléhá přímo v centru Trojanovic. Pro příznivce golfu je v okolních obcích vybudováno mnoho hřišť s profesionálním zázemím, za všechny například to v obci Čeladná. Odvážnější si přijdou na své ve dva kilometry vzdáleném lanovém centrum Tarzánie. V nedaleké Kopřivnici můžete navštívit unikátní muzeum zachycující vývoj automobilky Tatra.

Ubytování:

Beskyd Hotel má kapacitu 95 míst. Najdete zde od dvoulůžkových až po pětilůžkové pokoje. Tyto pokoje mají sociální zařízení na chodbě, v pokoji je pouze umyvadlo. Pokud chcete mít vlastní sociální zařízení, jsou tu pro vás přichystány apartmány, které mají stejné kapacity jako pokoje. Pro rodiny jsou zde vhodně zařízené dvoupokojové apartmány s vlastním sociálním zařízením.

Stravování:

Přímo v hotelu se nachází prostorná restaurace. Na denním menu je vždy minimálně 5 jídel a k tomu několik místních specialit. K posezení můžete využít klasickou pivnici, jídelnu, salónek pro 45 osob nebo letní terasu, na které je možné i grilovat. Po dohodě je personál schopný uvařit speciální dietní menu. Jistě oceníte i pestrý nápojový a vinný lístek.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz