English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Kutil

Trojanovice


Penzion Kutil
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Kutil se nachází v centru Beskyd v obci Trojanovice 4 km od Frenštátu p.R. a 2 km od dolní stanice sedačkové lanovky na Pustevny. Dva apartmány se nalézají v budově vedle domu majitele. Jedná se o klidné a příjemné, rodinné prostředí. Pro rekreanty slouží vchod přes zasklenou terasu. Celková kapacita penzionu je 10 osob. Parkování je umožněno hostům přímo u objektu.

Umístění:

V blízkosti penzionu se nachází mnoho turistických tras a naučných stezek - Pustevny, hora Radhošť s kaplí, rozhledna na Velkém Javorníku, atd. Za zmínku stojí hrad Hukvaldy s oborou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází quapark s tobogánem, při nepřízni počasí je k dispozici krytý bazén. Blízké okolí je ideální pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu je lanové centrum Tarzánie, motokáry, minigolf a další. V zimním období si mohou hosté zalyžovat na Pustevnách, které nabízejí i velké množství běžeckých tratí. Na Pustevny jezdí lanovka i v letním období.

Ubytování:

Větší apartmán zabírá celé 1. patro a je určen pro 6-8 osob. Najdete v něm koupelnu s WC a rohovou vanou, prostornou terasu s výhledem na horu Radhošť, jídelnu a dva za sebou jdoucí pokoje rozděleny zahrnovacími dveřmi. Každý pokoj má dvojpostel a rozkládací gauč tj. 3+1; celkem 6+2 přistýlky. Je zde televize se  satelitním příjmem, rádio.  V přízemí  apartmánu je kompletně vybavená kuchyně.

Mini apartmán pro 2 osoby (dvoulůžko) se nachází v přízemí a je vybaven televizí, malou kuchyňkou (bez sporáku) s mikrovlnou troubou, ledničkou, varnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna s WC, sprchovacím koutem s rádiem a masážními tryskami.

Stravování:

Starvování ubytovaných hostů je vlastní. Součástí apartmánů jsou vybavené kuchyňky. Po domluvě je také možná služba donášky potravin. K oběma apartmánům patří velká zasklená terasa s krbem a posezením.

Pod velkým apartmánem se nachází prodejna, kde lze zakoupit kvalitní sudová vína z Velkých pavlovic, alko-nealko nápoje, tabákové výrobky a další.

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz