English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Vrbno pod Pradědem > Centrum Stone

Centrum Stone

Vrbno pod Pradědem


Centrum Stone
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nově opravený hotel Centrum Stone ve Vrbně pod Pradědem zve k celoroční aktivní, sportovní a relaxační rodinné dovolené.
Hotelová část komplexu Centrum Stone nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku.
Hotel Centrum Stone nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku. Klimatizovaná restaurace disponuje kapacitou 70 míst a je otevřena od 11:00 do 22:00. Hosté si vybírají z pestrého jídelního lístku. Lze si vybrat z hotových jídel, minutek, jídel bezmasých a čerstvých zeleninových salátů.
CentrumStone je vhodný pro pořádání firemních večírků, vzdělávacích kurzů a svateb. Pro tyto účely je restaurace hotelu vybavena projektorem o úhlopříčce 150 cm, přípojkou na PC a výkonným audio systémem.
Umístění:Součástí hotelu CentrumStone je sportovně-relaxační areál. Aktivně založeným návštěvníkům je jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy a dva kulečníkové stoly. Občerstvit se mohou hosté v přilehlém baru.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz