English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Pomodoro

Vrbno pod Pradědem


Penzion Pomodoro
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Pomodoro najdete nedaleko centra Vrbna pod Pradědem. K dispozici jsou zde 4 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi i menši skupiny. Na venkovní zahrádce najdete atrakce pro děti. Díky poloze penzionu v Jeseníkách, tu na vás čeká čerství horský vzduch a malebná příroda. V létě i v zimě zde naleznete mnoho aktivit, které příjemně zaplní váš volný čas. Na své si tady přijdou milovníci aktivní dovolené, ale i příznivci relaxace a odpočinku.

Umístění:

V zimě se v blízkosti ubytování nachází nejvýše položený lyžařský areál u nás Ovčárny – Praděd. V tomto středisku vás čeká od prosince do dubna vždy dostatek sněhu. V okolí najdete i další lyžařská střediska. Pro běžkaře jsou připraveny kilometry tratí různých náročností.

Mnoho aktivit tu na vás čeká i v létě. Pokud máte rádi pěší turistiku nebo výlety na kole určitě si vyberete z nepřeberného množství turistických stezek, které vedou nádhernou přírodou mnohdy téměř nedotčenou člověkem. Za vidění stojí i unikátní přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Naleznete zde i nepřeberné množství pamětihodností - zámky Bruntál nebo Velké Losiny, hrady Sovinec či Šternberk. Relaxaci můžete zažít v malebném lázeňském městě Karlova Studánka.

Ubytování:

Penzion nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Každy z pokojů má vlastní sociální zařízení a bezdrátové připojení k internetu.

Stravování:

K ubytování je možné dokoupit snídaně za cenu 60 Kč na osobu. V přízemí budovy naleznete pizzerii, ve které můžete ochutnat na 30 druhů pizz tří velikostí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz