English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Prašivá

Vyšní Lhoty


Chata Prašivá
Single Image Single Image 

Popis:

Horská Chata na Prašivé se nachází na vrcholu stejnojmenné hory (706 m.n.m.), obklopená nádhernou přírodou cca 6 km od centra obce Vyšní Lhoty. Nabízíme celoroční provoz vhodný zejména pro rodinné rekreace, víkendové pobyty nebo společenské akce. Chata má kapacitu 25 lůžek s ubytováním v jednom dvoulůžkovém, jednom třílůžkovém, dvou šestilůžkových a jednom osmilůžkovém pokoji. Sociální zařízení je v patře budovy. K dispozici našim hostům je vybavená společenská místnost. Návštěvníci by neměli zapomenout navštívit známý Dřevěný kostel sv. Antonína. V zimním období je okolí propleteno mnoha běžkařskými trasami, které svými bohatými variacemi potěší jak profesionály, tak i amatérské sportovce. V letních měsících můžete využít skvělé možnosti cykloturistiky.

Ubytování:

Chata disponuje nově zrekonstruovanými 2-6 lůžkovými pokojíky v duchu alpských horských chat. Protože se jedná o stylovou dřevěnou horskou chatu z roku 1921, nejsou pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením a tak se tedy na patře nachází 1 společná koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatným WC.

Stravování:

Chata disponuje 1 výčepním barem a dvěma restauracemi – historickou Bezručovou jizbou a stylovým Valečkovým sálem, kde je rodinám k dispozici i opravdu velký dětský koutek. Pro samostatné skupiny jsme schopni připravit tedy vlastní stylový salónek. Obě restaurace mohou být vybaveny dataprojektorem a projekčním plátnem. 

V nabídce našich kuchařů naleznete domácí jídla čerstvě připravovaná právě pro Vás. Nečekejte tedy žádný obsáhlý jídelníček plný polotovarů, u nás jste na typické horské chatě, kde se vaří regionální jídla vztahující se k horám. Specialitou naší chaty jsou pak gurmánsky zaměřené víkendy třeba na alpská horská jídla apod. 
Přejeme Vám tedy příjemný pobyt u nás a dobrou chuť.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz