English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Bungalovy Natura

Trávnica


Bungalovy Natura
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Přijďte i Vy, abyste zjistili, že Mrtvé moře na jižním Slovensku (unikát v Evropském měřítku), které vytvořily ze zdrojů třetihorního geotermálního vřídla lidské ruce v obci Podhajská pomáhá léčit. Již od r. 1973 se lidé z daleka i blízka během celého roku přesvědčují, že žlutá voda slané chuti, která vyvěrá z pramene s teplotou do 80 ° C na termálním koupališti v obci Podhájska léčí opravdu mnoho neduhů. 

Samozřejmě zdarma pak kromě toho nabízíme parkování ve dvoře, pro děti  k dispozici houpačky a pískoviště, možnost využít dětskou postýlku i dětskou sedačku, posezení venku na terase, barevný TV a satelitní programy. Přístup do levé buňky bungalovu je bezbariérový. K dispozici je též sportovní náčiní a kola.

Když Vám zachutná něco lehce křupavého, nabízíme také zahradní gril i venkovní ohnišťe vhodné k přípravě skvělých grilovaných specialit.

Je možné ubytovat i hosty s pejskem (bez poplatku). Pro děti umíme zajistit postýlku i dětskou sedačku. Pro děti do 3 let bez nároku na lůžko se ubytování poskytuje zdarma.

Umístění:

Možností, jak aktivně i kreativně strávit volný čas je několik, pěší turistika do blízkého okolí, cykloturistika poblíž i dál, koupání v termálech, nebo se naučit, vyskoušet něco nového. Podle Vašeho výběru nabízíme v rámci pobytu kreativní kursy výroby domácí kosmetiky (mýdla, krémy, šumivky do koupele), decoupage, odlitky ze sadry, výrobu svíček a jiné, je lepší domluvit se předem, co Vás opravdu zajímá.

Ubytování:

Ubytování u Podhajské nabízíme v dvoubungalově, s kapacitou 1 bungalov = 3 lůžka + 1 přistýlka, každý má samostatný vchod, plně vybavenou kuchyňku (lednička, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí i mikrovlnka) a koupelnu s WC.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz