English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel ViOn

Zlaté Moravce


Hotel ViOn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Vion*** se nachází ve městě Zlaté Moravce. Nabízí komfortní ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Stylová restaurace nabízí bohatý výběr jídel domácí a mezinárodní kuchyně. Hosté mají k dispozici mimo jiné krytý bazén, fitness, saunu, vířivku a dva exteriérové ​​tenisové kurty v zimním období překryté nafukovací halou.
Umístění:

U hotelu je k dispozici zdarma hlídané parkoviště. Fotbalový stadion FC Vion se nachází 50 metrů od hotelu. Slavný zámek Topoľčianky se Národního hřebčína je vzdálen 1,5 km od hotelu. Autobusová zastávka je přímo před hotelem Vion.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno v 28 jedno, dvou a trojlůžkových pokojích a 3 apartmánech. Kapacita hotelu je 69 pevných lůžek s možností 14 přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon a ledničku. 11 pokojů má připojení na internet. Pro hosty, kteří jsou ubytováni na pokojích bez připojení na internet, je k dispozici počítač s internetem (na recepci).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz