English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horská chata Esty

Bělá pod Pradědem


Horská chata Esty
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Chata Esty se nachází v malebné osadě Filipovice, na kraji lesa, bez jakéhokoliv silničního provozu, s dobrou dostupností do lyžařských a turistických center Červenohorské sedlo (10 min) a Kouty (20 min). Dva apartmány a dva samostatné pokoje čítají celkem 16 lůžek pro 4-5 rodin. Rezervovat si můžete jak celou chatu, tak dílčí apartmány a pokoje. K dispozici je finská sauna, venkovním bazén a další bohaté vybavení. Ubytování je svou polohou předurčeno jak pro klidnou, tak i aktivní rodinnou dovolenou. V každém ročním období vám Jeseníky mají co nabídnout, prohlédněte si některé naše tipy.
Ubytování:V chatě je bezplatně přístupná Wi-Fi síť. Pro nejmenší hosty máme připravenou dětskou postýlku i židličku. Lyže a lyžáky můžete sušit v lyžárně vybavené vysoušečem bot.
Apartmán 1 - Nachází se v přízemí. Ložnice A se třemi samostatnými lůžky TV/SAT. Ložnice B s manželským dvoulůžkem a jednou přistýlkou. Je vybaven kuchyní s jídelním koutem (mikrovlnka, lednice, el. sporák, varná konvice), koupelnou a WC. Celkem 4 lůžka a 2 přistýlky.

Apartmán 2 - Dva dvoulůžkové pokoje, vždy s jednou přistýlkou. Je vybaven kuchyní s TV/SAT, jídelním koutem, koupelnou a dvěma WC. Celkem 4 lůžka a dvě přistýlky. Nachází se v prvním patře.

Pokoj 3 - Prostorný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, TV/SAT, koupelnou s WC. Možnost vlastního vaření a konzumace jídel ve společenské místnosti. Celkem 3 lůžka. Nachází se v prvním patře.

Pokoj 4 - Dvoulůžkový pokoj a jeden menší pokoj pro 1-2 děti, koupelna a WC. Možnost vlastního vaření a konzumace jídel ve společenské místnosti Celkem pro 3-4 osoby.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz