English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Bělá pod Pradědem > Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

Bělá pod Pradědem


Hotel Stará Pošta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Stará Pošta se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem uprostřed nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Filipovice, Kouty nad Desnou, Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová. Hotel Stará Pošta nabízí hotelové ubytování evropského standardu v kategorii tříhvězdičkového horského hotelu, s celkovou ubytovací kapacitou 163 míst, která je rozdělena na ubytování v hlavní budově hotelu s kapacitou 103 míst a na dvě depandance umístěné v hotelové zahradě, ve vzdálenosti deseti metrů od hlavní budovy, s celkovou kapacitou 60 míst k ubytování.

Ubytování:

Pokoj Standard

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu s možností přistýlky, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi připojením, čtyřlůžkové pokoje apartmánového typu, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi signálem připojením.

Pokoj Ekonomy

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře; každý pokoj je vybaven TV/SAT a Wi-Fi připojením. Podkrovní pokoje nabízejí příjemnou atmosféru umocněnou výhledem do okolních hor. Dvoulůžkové až sedmilůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře, umístěné v hotelových depandancích. Každý pokoj je vybaven TV/SAT. Ubytování včetně soc. zařízení je na velice dobré úrovni. Poloha depandancí v hotelové zahradě poskytuje klientům soukromí s využitím všech hotelových služeb. Depandance nabízí možnost klubových prostor ke společenským aktivitám.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz