English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Bělá pod Pradědem > Penzion Běla

Penzion Běla

Bělá pod Pradědem


Penzion Běla
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Běla se nachází v podhůří stále průmyslem nesažené části pohoří Jeseníků, jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi. Obec Domašov je částí Bělé pod Pradědem, vinoucí se podél řeky Bělé, která patří do povodí Odry a kolem mezinárodní silnice směrem do Polska.

Po rozsáhlé rekonstrukci objekt dostal podobu současného stavu s cílem nepřehlédnutelnosti a nezaměnitelnosti celého komplexu. Součástí penzionu je útulná restaurace s kachlovými kamny a kapacitou 45 míst, která je rozšířena o zastřešenou terasu s venkovním posezením takže nabízí služby i volně příchozím zákazníkům, zejména cyklistům, protože kolem penzionu vede cyklistická stezka končící až v Jeseníku. Vstup do ubytovací části je přes recepci, která je součástí přístavby a navazuje na naše vlastní parkoviště. Z recepce je také řešen vstup do wellness centra a jihozápadním směrem orientovaného uzavřeného atria s posezením pod slunečníky a obsluhou z baru v recepci, dále do rozsáhlé zahrady s volejbalovým a dětským hřištěm. Wellness centrum v současné podobě nabízí vířivku, infrasaunu se solnou a světelnou terapií, kneippovy masáže, vodní masáže nohou a vyhřívaná lehátka. Restaurace i wellness centrum nabízí své služby nejen ubytovaným hostům, ale těší se i na hosty z blízkého okolí.

Ubytování: Celkový počet lůžek: 34 Počet dvoulůžkových pokojů: 3 Počet třílůžkových pokojů: 5 Počet čtyřlůžkových pokojů: 2 Počet pětilůžkových pokojů: 1

Na pokojích Vás uvítá zcela nové vybavení. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a sprcha, TV a internet. Pokoje i celý penzion je nekuřácký.

Stravování:

Rádi Vás uvítáme v originální restauraci s kapacitou 45 míst, kde můžete příjemně posedět u kachlových kamen či spočinout přímo na peci.

V naší útulné restauraci se setkáte s výtečnou, především českou, kuchyní. Denně pro Vás vaříme z čerstvých regionálních produktů. 

Vínem oslovení jedinci mohou ochutnat výběrová jakostní a přívlastková vína z domácí vinotéky, vybraná s pečlivostí nám vlastní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz