English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Pepovka

Bělá pod Pradědem


Penzion Pepovka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

PENZION PEPOVKA nabízí celoroční ubytování v 16-ti nově zrekonstruovaných 2-5 lůžkových pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením.

Součástí penzionu je restaurace, která se specializuje na českou kuchyni.

K dispozici je také společenská/promítací místnost s krbem, bar, dětská herna, whirlpool, sauna, masáže, wi-fi zdarma a monitorované parkování u penzionu.

Od července 2015 je v provozu vyhřívaný bazén s celoročním provozem.

K zázemí penzionu patří venkovní posezení, otevřené ohniště s krbem a možností grilování, dětské hřiště.

PENZION PEPOVKA zajišťuje také přípravu naučných a zábavných programů pro školní lyžařské kurzy a školky v přírodě po celou dobu pobytu.

Ubytování:

Vybavení pokojů:

masivní postele s kvalitními matracemi, skříně a police na oblečení, LCD televize, bezplatné WI-FI připojení, koupelna se sprchou a toaletou, vyhřívané topení na ručníky, vysoušeč vlasů, protihlukové dveře a okna se závěsy.

Stravování:

Stylově zařízená nekuřácká restaurace má celkovou kapacitu 80 míst včetně salónku. Zakládáme si na kvalitní české kuchyni připravené z čerstvých surovin.

PENZION PEPOVKA poskytuje svým klientům ubytování se snídaní s možností rozšíření na polopenzi. Snídaně i večeře jsou poskytovány formou výběru z menu. Po dohodě zajistíme dietní jídelníček (bezlepková dieta).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz