English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion u Lukáčů

Bělá pod Pradědem


Penzion u Lukáčů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Lukáčů se nachází v nádherné oblasti pohoří Jeseníky, necelý 1 kilometr daleko od města Jeseník. Penzion byl před nedávnem renovován a nyní svým hostům nabízí 2 pohodlné dvoulůžkové pokoje, jeden čtyřlůžkový apartmán s balkónem a jedno studio pro tři osoby. 

V celém penzionu je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je možné přímo u objektu.

Během letní sezóny si můžete také vychutnat osvěžující nápoje, stejně jako oběd i večeři na venkovní terase. 

Umístění:

Město Jeseník je regionální centrum celé Jesenické oblasti. Nachází se zde všechny důležité městské služby včetně supermarketů a restaurací. Samotná Jesenická oblast nabízí turistům celé spektrum možností, jak strávit volný čas, a to jak v létě, tak i v zimě. V okolí se nachází velké množství cyklistických stezek a stejně tak turistických tras. Do nejbližších ski areálů se můžete dostat v rámci několika minut jízdy autem od penzionu. Hostům penzion rovněž nabízí horská kola, která si mohou bezplatně vypůjčit v penzionu.

Cca jeden km je nejbližší udržovaná stopa na běžecké lyžování (areál bývalých kasáren). Lze se tam dostat i na běžkách, které obujete přímou u budovy a vydáte se lesní cestou. V okolí (cca 15 minut jízdy autem) se také nachází lyžařská střediska jako je Skipark Filipovice, Červenohorské Sedlo, Ramzová, Petříkov atd.

Ubytování:

Všechny pokoje a apartmány mají k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a záchodem, satelitní televizi a WiFi připojení. Apartmány navíc vlastní kuchyňku. 

Stravování:

V útulné restauraci si můžete každé ráno vychutnat dobrou snídani. Penzion také nabízí možnost polopenze, která zahrnuje rovněž večeři v podobě specialit místní kuchyně. 

V případě polopenze si můžete navíc vychutnat i večeři v podobě místních specialit. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz