English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Hranice > Hotel Centrum

Hotel Centrum

Hranice


Hotel Centrum
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Náš hotel je tvořen propojeným komplexem dvou budov – a to hlavní budovou Hotelu na Komenského ulici s vlastním parkovištěm (pro hosty zdarma), s kapacitou 27 pokojů a restaurací  s kapacitou 60 míst a letní zahrádkou, dále salónkem s kapacitou 40 míst a konferenčním sálem s kapacitou 100 míst. Hotel je přes 3. podlaží propojen s druhou budovou na Masarykově náměstí 89, kde se nachází další restaurace a kavárna Archa s kapacitou 150 míst, noční bar a Ubytovna Archa s kapacitou 40 lůžek. V celém hotelu je zdarma k dispozici wifi.

Umístění:

V okolí se nachází nespočet památek a pamětihodností. Pro více informací jděte sem hotelcentrumhranice.cz/cs/okoli.html

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny minibary, TV, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, všechny moderní koupelny jsou s vanou, toaletou, bidetem a fénem. V celém hotelu, obou restauracích i ubytovně je Vám k dispozici WiFi zdarma. Nabízíme Vám rovněž pokoj pro hendikepované osoby.

Stravování:

V přízemí hotelu Centrum se nachází restaurace pro 60 hostů. Nabízí komorní prostředí s výbornou kuchyní s individuálním přístupem. Díky své členitosti může sloužit pro oslavy více skupin, bez přímého kontaktu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz