English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Olomoucký > Hranice > Hotel Centrum

Hotel Centrum

Hranice


Hotel Centrum
Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Náš hotel je tvořen propojeným komplexem dvou budov – a to hlavní budovou Hotelu na Komenského ulici s vlastním parkovištěm (pro hosty zdarma), s kapacitou 27 pokojů a restaurací  s kapacitou 60 míst a letní zahrádkou, dále salónkem s kapacitou 40 míst a konferenčním sálem s kapacitou 100 míst. Hotel je přes 3. podlaží propojen s druhou budovou na Masarykově náměstí 89, kde se nachází další restaurace a kavárna Archa s kapacitou 150 míst, noční bar a Ubytovna Archa s kapacitou 40 lůžek. V celém hotelu je zdarma k dispozici wifi.

Umístění:

V okolí se nachází nespočet památek a pamětihodností. Pro více informací jděte sem hotelcentrumhranice.cz/cs/okoli.html

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny minibary, TV, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, všechny moderní koupelny jsou s vanou, toaletou, bidetem a fénem. V celém hotelu, obou restauracích i ubytovně je Vám k dispozici WiFi zdarma. Nabízíme Vám rovněž pokoj pro hendikepované osoby.

Stravování:

V přízemí hotelu Centrum se nachází restaurace pro 60 hostů. Nabízí komorní prostředí s výbornou kuchyní s individuálním přístupem. Díky své členitosti může sloužit pro oslavy více skupin, bez přímého kontaktu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz